CEP - Inteligentné kompresné podkolienky

CEP - Inteligentné kompresné podkolienky

Pre športové výkony, regeneráciu alebo ako prevenciu zranení Vám prinášame novinku – športové kompresné podkolienky CEP. Prečítajte si, v čom sú také unikátne.

CEP - Inteligentné ponožky 

Pre športové výkony Vám prinášame  novinku – športové kompresné podkolienky CEP. Značka CEP garantuje unikátne know-how nemeckého výrobcu. Poďme sa spolu pozrieť, aké výhody oproti iným športovým ponožkám majú. 

Maximálne pohodlie 

Nezáleží na tom, akému športu sa venujete - CEP ponúka inteligentné produkty šité špeciálne na mieru Vašej konkrétnej disciplíne. Polstrované zóny na všetkých dôležitých miestach a široký lém poskytujú pohodlie, ktoré pri športovom výkone potrebujete. Anatomický dizajn chodidla, členka a lýtkovej časti zaisťuje, že podkolienky padnú presne tak, ako majú.  

Pocit istoty a prevencia pred zraneniami

Dva veľmi dôležité aspekty pre všetkých športovcov! Ponožky CEP sú vyrobené z technologicky špecifického pletacieho postupu, ktorý pomáha k aktivácii základného svalového napätia. Výsledkom je väčšia pohybová kontrola a zlepšená stabilita. Túto schopnosť oceníte, hlavne ak beháte často na nerovných povrchoch (napr. v lese) alebo máte sklony k podvrtnutiu.

Termoregulačné vlastnosti a odvod vlhkosti

Či už ide o zahájenie lyžiarskej sezóny v Tatrách alebo náročný Spartan Race, dnešné inteligentné športové oblečenie sa musí prispôsobiť klíme i telu tak, aby mohlo prispieť k maximálnemu výkonu. CEP je jediná značka, ktorá ponúka produkty vybavené unikátnou zmesou materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami. Pletenina okamžite absorbuje vlhkosť a pot a odvádza ich na povrch podkolienky, odkiaľ sa môžu odpariť. Týmto sa nohy udržujú v suchu po celú dobu športového výkonu. Ventilačné zóny, použitie vysoko kvalitných vlákien (ako napr. merino vlna) a antibakteriálna úprava zaisťujú v tejto prvotriednej materiálovej technológii excelentnú termoreguláciu a perfektný odvod vlhkosti.

 

"Papierové" fakty Vás nezaujali? Príďťe si vyskúšať CEP ponožky do jednej z našich predajní. Radi Vás privítame.

Tím Sportrysy.sk

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

19. január 2017

Ortovox Andermatt Jacket

Radšej jazdíš off-piste? Je plávanie proti prúdu tvojím mottom? Potom 2L ANDERMATT JACKET z línie SWISSWOOL BLACK je určená práve pre teba. Je iná ako všetky ostatné freeride bundy, no zároveň spĺňa všetky požiadavky na extrémnu funkčnosť

9. január 2017

Ortovox Haute Route

Nemecká spoločnosť ORTOVOX je známa predovšetkým ako značka lavínových bezpečnostných produktov, ktoré sú rokmi preverené, a sú celosvetovo uznávané pre svoju spoľahlivosť a dobrú životnosť. Postupne pridala do svojej ponuky batohy a sofistikované oblečenie zo 100% ovčej vlny. Aj napriek povestnej nemeckej serióznosti sú jednotlivé série oblečenia i batohov farebne výstredné s nádychom zmyslu pre humor.

Ďalšie články z magazínu

mountain_addiction