CEP - Inteligentné kompresné podkolienky

CEP - Inteligentné kompresné podkolienky

Pre športové výkony, regeneráciu alebo ako prevenciu zranení Vám prinášame novinku – športové kompresné podkolienky CEP. Prečítajte si, v čom sú také unikátne.

CEP - Inteligentné ponožky 

Pre športové výkony Vám prinášame  novinku – športové kompresné podkolienky CEP. Značka CEP garantuje unikátne know-how nemeckého výrobcu. Poďme sa spolu pozrieť, aké výhody oproti iným športovým ponožkám majú. 

Maximálne pohodlie 

Nezáleží na tom, akému športu sa venujete - CEP ponúka inteligentné produkty šité špeciálne na mieru Vašej konkrétnej disciplíne. Polstrované zóny na všetkých dôležitých miestach a široký lém poskytujú pohodlie, ktoré pri športovom výkone potrebujete. Anatomický dizajn chodidla, členka a lýtkovej časti zaisťuje, že podkolienky padnú presne tak, ako majú.  

Pocit istoty a prevencia pred zraneniami

Dva veľmi dôležité aspekty pre všetkých športovcov! Ponožky CEP sú vyrobené z technologicky špecifického pletacieho postupu, ktorý pomáha k aktivácii základného svalového napätia. Výsledkom je väčšia pohybová kontrola a zlepšená stabilita. Túto schopnosť oceníte, hlavne ak beháte často na nerovných povrchoch (napr. v lese) alebo máte sklony k podvrtnutiu.

Termoregulačné vlastnosti a odvod vlhkosti

Či už ide o zahájenie lyžiarskej sezóny v Tatrách alebo náročný Spartan Race, dnešné inteligentné športové oblečenie sa musí prispôsobiť klíme i telu tak, aby mohlo prispieť k maximálnemu výkonu. CEP je jediná značka, ktorá ponúka produkty vybavené unikátnou zmesou materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami. Pletenina okamžite absorbuje vlhkosť a pot a odvádza ich na povrch podkolienky, odkiaľ sa môžu odpariť. Týmto sa nohy udržujú v suchu po celú dobu športového výkonu. Ventilačné zóny, použitie vysoko kvalitných vlákien (ako napr. merino vlna) a antibakteriálna úprava zaisťujú v tejto prvotriednej materiálovej technológii excelentnú termoreguláciu a perfektný odvod vlhkosti.

 

"Papierové" fakty Vás nezaujali? Príďťe si vyskúšať CEP ponožky do jednej z našich predajní. Radi Vás privítame.

Tím Sportrysy.sk

Októbrový výber

Mohlo by vás zaujímať

17. október 2016

Pozvánka: Fjällräven Polar - expedícia tvojho života!

Máš rád sneh, nespútané dobrodružstvo a chceš spať pod polárnou žiarou? Pozývame ťa na prednášku spojenú s premietaním dňa 21.10.2016 v Poprade, v predajni Sportrysy (pri OBI) s Petrom Hollým, prvým Slovákom, ktorý sa zúčastnil expedície Fjällräven Polar 2014. Navyše získaš 12% zľavu na nákup Fjällräven produktov.

13. október 2016

Re-Kånken, štýlový batoh z recyklovaných pet flašiek

Batoh Fjällräven Kånken nie je na trhu žiadnou novinkou. Práve naopak, svojím originálnym designom si po celom svete získava priaznivcov už desaťročia. Tentokrát sa koncept batohu Kånken dočkal prevratnej zmeny. Nie v designe, ten je naďalej typický „kånkenovský“. Ale v materiáli, z ktorého sa vyrába.

Ďalšie články z magazínu

mammut_jesen2016