Ortovox Free Rider 22 W strong blue

Obj. číslo: 5530000028

Dámsky freeridový batoh Ortovox Freerider 22 W v sebe spája 2 produkty. Univerzálny freeridový batoh a plohodnotný chránič chrbtice.

viac info

Pôvodne 159,95 €

Ušetríte 12,80 € (-8 %)

147,15 €

Popis tovaru

Ortovox freerider 22 W je použiteľný na rôzne zimné outdoorové aktivity, ale v prvom rade na freeride. Chrbtový systém je navrhnutý na telesnú výšku od 150 – 180 cm. Chránič chrbta SPS Pro² Protector je odoberateľný a vďaka prídavným popruhom môže byť použitý aj samostatne. Je dokonale prispôsobiteľný tvaru vašej chrbtice. Neoprénový bedrový pás v ideálnej miere obopína vaše boky, čím sa zamedzuje nadmernému pohybu vo vertikálnom smere. K freeridu patrí samozrejme aj výstup, a tak je batoh vybavený popruhmi na uchytenie lyží, snowboardu a prilby. Popruhy umožňujú taktiež uchytenie čakanov a iného príslušenstva, ktoré potrebujete uchytiť s vonkajšej strany batohu. Príjemným prekvapením je kvalita spracovania doplnkov batohu, ktoré sú obšité materiálom Hypalon, ktorý do veľkej miery predlžuje ich životnosť. Prístup do hlavnej komory, tak ako pri iných batohoch Ortovox, je zo zadnej časti batohu, čo je veľmi praktické riešenie, pretože pri vyberaní vecí ho nie je potrebné položiť na zem. Nespornou výhodou sú aj ďalšie doplnky ako bezpečnostná priehradka, úložný priestor  pre mobilný telefón, fotoaparát / kameru, vodný rezervoár. Hrudný popruh je vybavený signálnou píšťalkou.

 

  • vyberateľný chránič chrbtice  SPS Pro2
  • popruhy pre uchytenie snowboardu a snežníc
  • možnosť uchytenia čakanov
  • vode odolné zipsy
  • uchytenie lyží  X-Skifix (diagonálne alebo do“ striešky“)
  • sieťka na prilbu
  • široký neoprénový bedrový popruh
  • bedrové vrecko
  • vyberateľné puzdro na lyžiarske okuliare
  • hrudný popruh s integrovanou píšťalkou

Parametre

Objem 22 l
Vývod na hydrovak áno
Obsahuje pláštenku nie
Použitie freeride
Možnosť upnutia lyží áno
Oddelená spodná komora nie
Odvetraný chrbtový systém nie

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber