Ortovox Avalanche Rescue Set ZOOM+

Obj. číslo: 5530000155

Lavínový set Ortovox Avalanche Rescue Kit Zoom+ obsahuje lavínový vyhľadávač Zoom+, lavínovú sondu Alu 240 a lopatu Badger 2.5

viac info

229,95 €

Popis tovaru

Lavínový set Ortovox Avalanche Rescue Kit Zoom+. Komponenty sú vybrané tak, aby boli intuitívne a aby ich bolo ľahké použiť aj v stresových situáciach. Pribalená príručka Safety Academy Guide Book vysvetľuje veľa základných informácii o lavínach, ktoré pomáhajú predísť použitiu tohto setu. Set obsahuje vyhľadávač Zoom+, sondu Alu 240 a lopatu Badger 2.5

 

Zoom+ 
Kombinuje jednoduchú manipuláciu s najmodernejšou technológiou. Počet tlačidiel sa znižuje na dve funkčné tlačidlá a intuitívnu použiteľnosť. Systém inteligentnej pozície analyzuje postavenie antén a automaticky prepne na optimálnu vysielaciu anténu. Kruhový displej umožňuje sústrediť sa na podstatné - vzdialenosť a relatívnu pozíciu obete.

 

Alu 240
Sonda poskladateľná a rozložiteľná za pár sekúnd. Napnutie sa dá nastaviť jednoduchým otočením nastavovacej skrutky. Veľký hrot sondy zaisťuje lepšiu penetráciu. 

 

Badger 2.5
Hlinníková lopata s ergonomickým úchopom pre maximálne nasadenie. 

Parametre

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber