Ortovox Avalanche Rescue Set 3+

Obj. číslo: 5532009

Ortovox Avalanche Rescue Set 3+ obsahuje lavínový vyhľadávač Ortovox 3+, lavínovú sondu 240 Light a lavínovu lopatu Beast.

viac info

Pôvodne 380,50 €

Ušetríte 47,50 € (-12 %)

333,00 €

Popis tovaru

Avalanche Rescue Set obsahuje špičkovú výbavu v podobe digitálneho lavínového vyhľadávača Ortovox 3+, sondy 240 Light pfa a ľahkej lopaty a zároveň pevnej lopaty Beast. Táto sada obsahuje aj príručku pre pohyb a záchranu v lavínovom prostredí.

 

Ortovox 3+ je troj-anténne zariadenie so špeciálnou funkciou pre zlepšenie vlastnej bezpečnosti. Systém inteligentnej pozície analyzuje postavenie antén a automaticky prepne na optimálnu vysielaciu anténu. Kruhový displej umožňuje sústrediť sa na podstatné - vzdialenosť a relatívnu pozíciu obete.

Sonda 240 Light pfa patrí medzi najlahšie hliníkove PFA sondy od značky Ortovox. Disponuje unikátnym napínacím PFA systémom, vďaka ktorému môže byť veľmi ľahko rozložená a naopak. Segmenty sú spojené dyneemovým lankom a sú označené mierkou pre ľahké odpočítaní hĺbky. Rukoväť je obalená EVA penou pre pohodlnú manipuláciu a ochranu rúk pred mrazom.

Parametre

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber