Ortovox 140 Merino Competiton Cool M Boxer black steel

Obj. číslo: 5530000071

Pánske boxerky Ortovox Comp Cool M Boxer vám, vďaka kombinácii prírodných vlákien, najjemnejšej merino vlny a Tencel® vlákien, zaručia pocit pohody aj pri zvýšenej aktivite.

viac info

Pôvodne 39,95 €

Ušetríte 3,20 € (-8 %)

36,75 €

Popis tovaru

Pánske boxerky Ortovox Comp Cool M Boxer v sebe kombinujú Tencel® vlákna, ktoré zabezpečujú prirodzené chladenie, s najjemnejšou merino vlnou a celý koncept je ešte doplnený polyamidom v 4-zónovej bodymapping konštrukcii. Prírodné Tencel® vlákna majú podobné vlastnosti ako vlákna z merino vlny (mäkkosť, neutralizácia zápachu, ľahká údržba) a v porovnaní so syntetickými vláknami sú vo viacerých smeroch efektívnejšie. Odev sa, v závislosti od teploty tela, aktívne prispôsobuje, a na procese chladenia má podiel nielen kombinácia spomínaných materiálov, ale aj použité štyri rozdielne druhy pletenia, čím je, zároveň, garantovaný dobre padnúci športový strih, voľnosť pohybu a dlhá životnosť. Pocit komfortu pri nosení je zvýšený bezšvovým dizajnom a výslednou mäkkosťou strečového materiálu, ktorý súčasne neutralizuje pachy. Boxerky sa ľahko udržujú, a tým, že poskytujú dodatočné chladenie, výrobok je vhodný pre letné použitie a ideálny pre intenzívnejšie lyžiarske túry.

 

  • prírodný produkt šetrný k životnému prostrediu
  • sieťové panely pre zlepšenie cirkulácie
  • perforovaná štruktúra pre maximalizovanie ventilácie
  • Tencel® vlákna pre prirodzené chladenie
  • bezšvový dizajn
  • komfortné zóny pre pohodlnejšie nosenie
  • UPF 50+
  • zástúpenie merina: 140g

 

Materiál: 27% čistá Merino vlna, 27% Lyocell (Tencel®), 44% Polyamid, 2% Elastan

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Ortovox)

Značka Ortovox začala písať svoje začiatky v roku 1976, kedy Gerald Kampel založil inštitút pre metrologické zariadenia a priemyselnú automatizáciu. V roku 1980 Gerald vyvinul prvý dvojfrekvenčný vysielač Ortovox F2 na vyhľadávanie obetí lavín. V roku 1985 vyvinul snežný batoh a snežnú lopatku, ktoré sú funkčné a používané až dodnes, čo svedčí o vysokej kvalite týchto produktov.

Dnes značka Ortovox zahŕňa širokú škálu lavínovej výstroje, snežného oblečenia, doplnkov a iného športového oblečenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber