Ocún Pop Art Tee Shoes Men antracit

Obj. číslo: 5640000013

Ocun Pop Art Shoes Men je obľúbené pánske lezecké tričko s krátkym rukávom.

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti:

Pôvodne 25,95 €

Ušetríte 8,05 € (-31 %)

17,90 €

Popis tovaru

Pánske lezecké tričko s krátkym rukávom Ocun Pop Art Shoes Men vyrobené z vysoko kvalitného materiálu so špeciálne brúsenou povrchovou úpravou. Dlhú životnosť trička zaisťuje úprava proti žmolkovaniu a spolu s nízkou gramážou zvyšujú jeho obľúbenosť.

 

  • vysoko kvalitný materiál s brúsenou povrchovou úpravou
  • úprava proti žmolkovaniu
  • hmotnosť: 155g

 

Materiál: 100% Bavlna

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Bavlna
Špecifikácia materiálu 100% Bavlna
Váha 155 g

Výrobca (Ocún)

Cesta značky OCÚN, ktorej názov vychádza z pieskovcových veží Českého raja, začala pred viac ako dvadsiatimi piatimi rokmi, v malej dielni, odkiaľ sa spoločnosť, vďaka svojej vášni k lezeniu a snahe po neustálom zlepšovaní sa , prepracovala až k firme, ktorá si získala rešpekt lezcov po celom svete.

Na základe vlastných ciest, skúseností kamarátov a miestnych lezcov, prichádza zakladateľ Pavel Hendrych so špeciálnym dizajnom lezeckých topánok, postupne sú vylepšované funkčné prvky lezeckého vybavenia, a súčasne i lezeckého oblečenia. V spolupráci s koncovými užívateľmi a profesionálmi je vytvorená profesionálna rada lezeckých produktov, ktorej inovácie zvyšujú predovšetkým ich bezpečnosť, odolnosť a komfort. 

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber