Ocún Eagle HMS Twist Lock

Obj. číslo: 6590000009

Ocún Eagle HMS Twist Lock je jednoduchá, ľahká HMS karabína s Key-lock zámkom a automatickou otočnou poistkou.

viac info

Pôvodne 13,95 €

Ušetríte 1,15 € (-8 %)

12,80 €

Popis tovaru

Ocún Eagle HMS Twist Lock je karabína určená primárne na spojenie istiaceho alebo zlaňovacieho prostriedku s úväzom. Ergonomický tvar zaručuje vynikajúcu manipuláciu aj v sťažených podmienkach. Profil karabíny je navrhnutý tak aby bol čo najšetrnejší k lanu.

 

  • úprava povrchu elox
  • key-lock zámok s automatickou otočnou poistkou twist lock
  • svetlosť zámku 23 mm
  • parametre pevnosti: 23 kN / 10 kN, otvorený zámok 8 kN
  • hmotnosť 75 g
  • norma: EN 12275, EN 362

Parametre

Poistka zámku Twistlock
Hmotnosť 75 g
Pevnosť pozdĺžna 23 kN
Pevnosť priečna 10 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 8 kN

Výrobca (Ocún)

Cesta značky OCÚN, ktorej názov vychádza z pieskovcových veží Českého raja, začala pred viac ako dvadsiatimi piatimi rokmi, v malej dielni, odkiaľ sa spoločnosť, vďaka svojej vášni k lezeniu a snahe po neustálom zlepšovaní sa , prepracovala až k firme, ktorá si získala rešpekt lezcov po celom svete.

Na základe vlastných ciest, skúseností kamarátov a miestnych lezcov, prichádza zakladateľ Pavel Hendrych so špeciálnym dizajnom lezeckých topánok, postupne sú vylepšované funkčné prvky lezeckého vybavenia, a súčasne i lezeckého oblečenia. V spolupráci s koncovými užívateľmi a profesionálmi je vytvorená profesionálna rada lezeckých produktov, ktorej inovácie zvyšujú predovšetkým ich bezpečnosť, odolnosť a komfort. 

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Ruzen, 31. 3. 2017

Doboručujem v plnom rozsahu! :)

+ skvelá ponuka :) "moju" knihu nemali na sklade, ihned ako ju dostali, kontaktovali ma mailom aj SMS aj telefonicky, čo je úžasné :) Kniha došla v poriadku v termíne :) Perfektné služby - až "navyše" by som povedala, milí ludia na telefone v centrále PP aj v pobočke v Smokovci !! :) DAKUJEM !!!

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber