Norrona Bitihorn Lightweight Shorts M space

Obj. číslo: 5370000003

Pánske krátke nohavice Norrona Bitihorn Lightweight Shorts M sú vhodné na turistiku, športové aktivity aj bežné nosenie.

viac info

Pôvodne 89,95 €

Ušetríte 7,20 € (-8 %)

82,75 €

Popis tovaru

Pánske krátke nohavice Norrona Bitihorn Lightweight Shorts M sú vhodné na turistiku, športové aktivity aj bežné nosenie. Vytváraju príjemný pocit počas horúcich letných dní.

 

  • rychloschnúce a chladivé
  • nastavenie pásu suchým zipsom
  • rozparok
  • putka na opasok
  • 2 predné vrecká na zips
  • 2 zadné vrecká
  • 1 stehenné vrecko na zips s logom značky
  • hmotnosť: 135g

Materiál: 100% Polyamid

 

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál Syntetika
Špecifikácia materiálu 100% polyamid
Použitie Turistika, bežné nosenie, cestovanie

Výrobca (Norrona)

Písal sa rok 1918 keď sa mladý remeselník Jørgen Jørgensen rozhodol s kamarátom založiť značku Polar so sídlom v Osle v Nórsku. Od začiatku sa zameriavali na výrobu kvalitného outdoorového vybavenia. Po desiatich rokoch spolupráce sa Jørgen rozhodol ísť vlastnou cestou. Uvedomil si, že Nóri majú narastajúcu túžbu vykonávať vonkajšie aktivity rôzneho druhu a založil značku Norrøna.

Myšlienka bola od začiatku jednoznačná - vyrábať to najkvalitnejšie vybavenie vhodné do drsných severských podmienok. Výroba sa od začiatku zameriavala na stany, batohy, spacie vaky a rôzne doplnky. Počnúc jednoduchými ale praktickými inováciami, ako sú kožené remienky, plátené batohy a bavlnené oblečenie, ukázala značka jednoznačný smer – Ak hľadáte prvotriednu materiálovú kvalitu, odpoveďou je Norrøna.

V roku 1977, zaznamenala značka významné prvenstvo v Európe – ako prvá športová spoločnosť vyrobili prototyp bundy s Gore-Tex® membránou. Od toho momentu značka Norrøna začala sponzorovať viacero významných, prevažne lezeckých expedícií. Výskum, vývoj a inovácie sú základnými stavebnými prvkami už skoro 90 rokov. To dokazuje aj fakt, že v súčasnosti pracuje na výskume a vývoji 17 z 55 zamestnancov. Tí stoja za  popularizáciou neónových farieb, ktorý je už dlhšie poznávacím znakom značky.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber