Nalgene 0,375 L

Obj. číslo: 5254007

Nalgene 0,375 L je fľaša, ktorá neobsahuje BPA a je určená pre každodenné použitie. Fľaša je vysoko odolná voči poškodeniu alebo rozbitiu, vďaka použitému materiálu (lexan-polycarbonát).

viac info

Pôvodne 9,95 €

Ušetríte 0,80 € (-8 %)

9,15 €

Popis tovaru

Fľaša Nalgene 0,375 L. Použitý materiál (lexan-polycarbonát) je vysoko odolný voči poškodeniu alebo rozbitiu. Neobsahuje BPA, a je určená pre každodenné použitie! Nezanecháva zápach ani chuť. Výhodou je aj široké hrdlo, čím sa fľaša jednoducho plní a umýva. Vďaka mierke na boku je vhodná aj na miešanie energetických nápojov pre športovcov. Používaním týchto fliaš znižujete používanie klasických jednorázových PET fliaš, čím chránite prírodu.

 

- teplotný rozsah: od -40°C do +99°C

- šírka hrdla: 63mm

- objem: 375ml

- vyrobené v USA

- v rôznych farbách

 

Parametre

Objem 0,375 l

Výrobca (Nalgene)

Nalgene je americký výrobca boxov a fliaš Nalgene. História značky sa datuje od roku 1949, keď chemik Emanuel Goldberg vynašiel plastový držiak pipety. Postupne začal produkovať dózy na laboratórne skladovanie, odstredivé fľaše a filtračné jednotky z kvalitného polyetylénu. Postupne si vedci začali tieto fľaše brávať so sebou na výlety - a tak sa z fliaš Nalgene stal hit.

Dnes fľaše Nalgene poskytujú ideálnu voľbu na outdoorové aktivity z extrémne odolného materiálu bez škodlivých BPA plastov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Heken1, 30. 7. 2016

Rýchle dodanie. Tovar v poriadku. Potešilo ma, že mi tovar prišiel v použitej krabici - šetríme životné prostredie ( je to super nápad ).

+ Všetko OK.

- nemá

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber