MSR Pocket Rocket Stove

Obj. číslo: 5093001

MSR Pocket Rocket Stove je plynový varič. Je malý, ľahký so šrubovacím závitom s ľahkou reguláciou plameňa.

viac info

Pôvodne 28,95 €

Ušetríte 2,35 € (-8 %)

26,60 €

Popis tovaru

Svetovo najpredávanejší plynový varič MSR Pocket Rocket Stove na plynové kartuše so závitom. Veľký výstupný výkon ľahká regulácia plameňa v plnom rozsahu. Je vhodný pre letné kempovanie, k vode alebo turistiku v horách. Kartuša nie je súčasťou produktu.

 

- spoľahlivý,

- veľký výkon

- vhodný na letné dni

- nízka hmotnosť

- vreckový rozmer

- hmotnosť: 85 g

- zapaľovanie: manuálne

- uvarenie: 1L vody 3,5 min.

- spotreba paliva: 220 g / h

- palivo: PB kartuše MSR 125 g, PB kartuša MSR 220 g

Parametre

Druh ventilu Šrubovací
Palivo Plyn
Hmotnosť 85g

Výrobca (MSR)

V roku 1969 inžinier zo Seattle a celoživotný horolezec Larry Penberthy vytvoril Mountain Safety Research ako jednokomorovú krížovú výpravu zameranú na zlepšenie bezpečnostnej horolezeckej technicky.

Myšlienka, že lepšie, bezpečnejšie a spoľahlivejšie vybavenie je kľúčom k odomknutiu väčších dobrodružstiev pomohla k vyvinutiu priekupníckej outdoorovej spoločnosti, ktorej inovácie spôsobili revolúciu v spôsobe, akým ľudia žijú vo svete vonku. 

Dnes je úzko prepojení tím, ktorý je stále posadnutý navrhovaním najspoľahlivejších a najvýkonnejších zariadení, s využitím poznatkov v oblasti inžinierstva a vedy, aby sa našli lepšie riešenia problémov.

V spoločnosti MSR sú inžinieri, vášniví používatelia, kde má každý silný pohľad nato ako by mal daný produkt pracovať vďaka vlastným skúsenostiam v prírode. Spoločne sa domnievajú, že inovatívne riešenia sú pestované náročným dohovorom a že funkčnosť, jednoduchosť a spoľahlivosť sú riadiacimi prvkami trvalého dizajnu.

V súčastnosti je mnoho produktov MSR stále ručne vyrábaných na výrobných linkách, kde sa konceptujú, pretože sú presvedčený, že moderný outdoorový spoločník môže byť tak jednoduchý ako 20ročný varič poskytujúci plnohodnotnú funkciu. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber