Mountain Equipment Glacier 750 Reg neptune

Obj. číslo: 5123050

Perový spacák Mountain Equipment Glacier 750 Reg neptune je určený na bivakovanie v horských podmienkach, medzi ktoré patria extrémne treky a horolezecké výstupy. Konštrukcia vychádza z rady Extrem. Vďaka vodeodolnému materiálu a kvalitnému periu je ideálny do drsných podmienok.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 449,95 €

Ušetríte 36,00 € (-8 %)

413,95 €

Popis tovaru

Mountain Equipment Glacier 750 Regular je spacák považovaný za jeden z najlepších. Určený na bivakovanie v horských podmienkach, kde patria náročné treky, horolezecké výstupy a expedície. Spacák Glacier vďaka konštrukcií vychádza z modelovej rady Extrem, ktorí zdieľajú mnoho rovnakých vlastnosti vyvinutých cez 50 rokov skúseností a najnáročnejšieho moderného testovania. Konštrukcia spacáku GLacier je zložená z vodeodolného materiálu DriLite Loft II a veľmi kvalitného peria, spacák je ideálny do drsných podmienok. Vďaka Mountain Fit strihu v oblasti pásu a nôh, Down Control 7 hood izolácií hlavy a krku a Trapezium 4 kopírujúci polohu chodidiel v tvare lichobežníka, čo zaručuje elimináciu migrácií peria počas otáčania sa v spánku a nedochadzá k úniku tepla. Dlhodobo osvedčené technológie Mountain Equipment a nová konštrukcia zaisťuje maximálne teplo a ľahkosť.

 

- teplotný rozsah podľa: Extrém -36°C, Komfort limit -16 °C, Komfort -8°C, Nočný spánok -20°C

- materiál výplne: 725+ Duck Down

- hmotnosť celková/výplň: 1450 g / 750 g

- rozmery po zbalení: 20cm x 33cm

- max. výška postavy: 185 cm

- typ: ľavý zips

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna Zimný
Výplň Páperie
Teplotné určenie Comfort: -8°C , Limit: -16°C , Extrem: -36°C
Váha 1450 g

Výrobca (Mountain Equipment)

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Fofo, 16. 11. 2016

určite odporúčam

+ -možnosť prispieť na dobrého anjela navyše každý príspevok zdvojnásobia prispejú rovnakou čiastkou -zákazník je pre nich na 1. mieste

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber