Mountain Equipment Classic 1000 Regular skydiver

Obj. číslo: 5120000032

Zimný páperový spacák Mountain Equipment Classic 1000 Regular je mimoriadne teplý a ľahký, pričom poskytuje dostatok vnútorného priestoru.  

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 399,95 €

Ušetríte 32,00 € (-8 %)

367,95 €

Popis tovaru

Mountain Equipment Classic 1000 Regular je ideálnou voľbou pre trekking a cestovanie do vyšších nadmorských výšok, kde nočné teploty klesajú pod bod mrazu. Jeho výplň tvorí 905g kačacieho páperia v pomere 90/10. Vyrobený je z materiálu Helium 40, ktorý je mimoriadne ľahký a priedušný. Strih spacáku Mountain Fit je kompromis medzi tepelne efektívnym a priestranným pohodlným spacákom. Kapucňa pozostáva z piatich komôr, aby zabezpečila maximálnu izoláciu hlavy. Dlhý zips na strane prekrýva krycia léga, čo zamedzuje úniku tepla. Okolo krku zabraňuje komínovému efektu odvodu tepla páperový golier s magnetickým zapínaním. Dôležitým prvkom spacáku je prepracovaný diel nôh v tvare lichobežníka, kde sa redukuje stláčanie peria a maximalizuje sa loft. Spací vak je dodávaný vo vodeodolnom obale.

 

  • Sezóna: zimný
  • Výplň: páperie
  • Teplotné určenie: Comfort: -9°C , Limit: -16°C , Extrem: -38°C
  • Váha : 1520 g

 

Materiál: Helium 40

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna Zimný
Výplň Páperie
Teplotné určenie Comfort: -9°C, Limit: -16°C, Extrem: -38°C
Váha 1520 g

Výrobca (Mountain Equipment)

Úlohou Anglickej značky Mountain Equipment je snažiť sa ukázať ľudom prečo chodia do hôr a poskytnúť to najlepšie vybavenie do hôr. 
Od roku 1961 kedy bola spoločnosť založená sa zúčastnila nespočetných výstupov na najvyšších vrcholoch sveta, podporovala horolezcov, ktorí vytvárajú oveľa dobrodružnejšie trasy a výlety na severnom a južnom póle.
Značka Mountain Equipment sa venuje výrobe outdoorového oblečenia a outdoorového vybavenia.
Spoločnosť je partnerom AMI (the Association of Mountaineering Instructurs) a BMG (British Mountain Guides).

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber