Mizuno Wave Sayonara 2 turbulence/black/cyberyellow

Obj. číslo: 5020000008

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Sayonara sú určené pre bežcov hľadajúcich rýchly a ľahký model s potrebnou dávkou tlmenia.

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 124,95 €

Ušetríte 38,05 € (-30 %)

86,90 €

Popis tovaru

S bežeckými topánkami Mizuno Wave Sayonara bude každý beh zábavou. Vďaka technológiam bude beh ľahký, tlmený a lhavne stabilný. Sayonara sa hodí pre bežkyne orientované na výkon, ktorý môžu maximalizovať s vhodnou obuvou.

 

 • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
 • Airmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a tým aj komfort pre nohy.
 • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje v oblasti päty (časť podrážky), teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
 • Premium insock - vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženie a predlžuje odolnosť topánky.
 • G3 podrážka – výkonný prvok v porážke, ktorý zvyšuje trakciu v okamihu, keď ju je najviac potreba. G3 podrážka tiež redukuje silu zaťaženia.
 • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia.
 • MIZUNO Intercool technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke, ktoré zaisťujú nohe vetranie aj od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AirMesh a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.
 • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
 • váha: 230 g
 • neutrálny, supinačný až pronačný nášľap / výkonnostné tlmenie/ váha do 85 kg
 • vhodné na cesty, spevené cesty, tréning a preteky

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika
Podrážka G3

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Martin, 20. 1. 2017

+ rýchlosť vybavenia objednávky, komunikácia so zákazníkom, prehľadná stránka e-shopu.

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber