Mizuno Wave Paradox turbulence/black/spectrayellow

Obj. číslo: 5020000006

Pánska bežecká obuv Mizuno Wave Paradox je vďaka svojmu technickému vybaveniu vhodná na spevnené cesty. Topánky sa vyznačujú veľkou tlmiacou silou.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 53,05 € (-37 %)

86,90 €

Popis tovaru

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Paradox predstavujú technologický prevrat v kategórii support a úplne nové pojatie bežeckej obuvi s podporou. Mizuno Wave Paradox s maximálnou mierou tlmenia v oblasti pronácie, sú určené hlavne pre bežcov hladajúcich veľkú podporu tlmenia na množstvo nabehaných kilometrov.

 

  • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
  • Airmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a tým aj komfort pre nohy.
  • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje v oblasti päty (časť podrážky), teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
  • PREMIUM insock - vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženiu a predlžuje odolnosť topánky.
  • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia.
  • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomachanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
  • MIZUNO Intercool technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke, ktoré zaisťujú nohe vetranie aj od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AirMesh a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.
  • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
  • SR TOUCH - nový, ľahší a dokonalejší materiál "s pamäťou". Pohlcuje nárazy a napomáha plynulému prechodu z fázy nárazovej do fázy odrazu.

 

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Kiri, 14. 12. 2016

Kupoval som prvý krát tak zatiaľ tažko hodnotiť.

+ Neviem.

- Spolupráca e-shop a predajňa.Dodacia doba bola päť dní.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber