Mizuno Wave Kazan violet

Obj. číslo: 5020000003

Dámske bežecké topánky Mizuno Wave Kazan sú určené hlavne na trail a beh po mäkkom povrchu. Vyznačuje sa neutrálnym až supinačným nášľapom.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 124,95 €

Ušetríte 25,05 € (-20 %)

99,90 €

Popis tovaru

Bežecké topánky Mizuno Wave Kazan sú vhodné hlavne na trailový beh. Topánky disponujú strednou mierou tlmenia, ktorá zaisťuje spodná vlnová doska. Topánky odporúčame hlavne na beh po mäkkom teréne.

 

  •  X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje v oblasti päty (časť podrážky), teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
  • Premium insock - vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženie a predlžuje odolnosť topánky.
  • Wet Traction - zmes zo syntetickej kože v gumovej podošve zdokonaľuje priľnavosť za všetkých podmienok.
  • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia.
  • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomachanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
  • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
  • Xtaticride – nová technológia pre prirodzenejší a pohodlnejší beh v teréne. “X“ vzor podrážky a špeciálne drážky zaisťujú lepšiu priľnavosť.
  • váha: 235 g
  • neutrálny, supinačný až pronačný nášľap / stredné tlmenie / váha od 55 kg (ženy)

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

13. 12. 2016

+ prehladny nakup

- ziadne

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber