Mizuno Wave Inspire 11 rougered/black/floridakeys

Obj. číslo: 5020000004

Dámska bežecká obuv Mizuno Wave Inspire 11 je určená na beh po ceste a spevnenom povrchu. Hodí sa pre bežcov s miernym pronančným nášľapom.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 134,95 €

Ušetríte 53,05 € (-39 %)

81,90 €

Popis tovaru

Model Mizuno Wave Inspire 11 sa vyznačuje strednou mierou tlmenia v oblasti pronácie, ktorú zaisťuje vejárovitá vlnová doska. Topánky sú určené pre bežcov, ktorí hľadajú tlmiaci efekt s kombináciou rýchlej a stabilnej topánky. Dámske bežecké topánky Mizuno Wave Inspire 11 sú vhodné na každodenný tréning. Vďaka ľahšej konštrukcii bude váš beh o veľa pohodlnejší a vďaka U4iC medzipodošvy a jedinečnému tlmeniu vás nebude trápiť na ceste každý kamienok.

 

 • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
 • Airmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a tým aj komfort pre nohy.
 • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje v oblasti päty (časť podrážky), teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
 • PREMIUM insock - Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženiu a predlžuje odolnosť topánky.
 • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia.
 • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomechanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
 • MIZUNO Intercool technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke, ktoré zaisťujú nohe vetranie aj od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AirMesh a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.
 • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
 • SR TOUCH - nový, ľahší a dokonalejší materiál "s pamäťou". Pohlcuje nárazy a napomáha plynulému prechodu z fázy nárazovej do fázy odrazu.
 • váha: 230 g
 • pronačný nášľap / stredné tlmenie / váha do 75 kg (ženy)

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Mijama, 29. 12. 2016

Nemam co vytknut. Vsetko bolo rychle a jasne, bez problemov.

- Ziadne.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber