Mizuno Wave Inspire 10

Obj. číslo: 5024408

Pánska bežecká obuv Mizuno Wave Inspire 10 je vhodná na cesty alebo spevnené chodníky. Je stabilná s výborným tlmením, napriek tomu dynamická a rýchla.

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 56,05 € (-40 %)

83,90 €

Popis tovaru

Mizuno Wave Inspire 10 je najdynamickejšia bežecká topánka z kategórie Support na trhu. Je výrazne ľahšia, s vylepšenou stabilitou a vyladeným tlmením.


- pronační nášľap / stredná tlmenie
-  stabilná s výborným tlmením, napriek tomu dynamická a rýchla
- nová ľahšia U4iC medzipodrážka pre vynikajúce tlmenie
- nová, ľahšia konštrukcia
- vynikajúci plynulý prechod z dopadu do odrazu
- vhodná pre každodenné tréning aj preteky
- použitie: cesty, spevnené cesty

 

Technológie:

  • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
  • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomachanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
  • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie
  • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätovej časť podrážky, teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi
  • Technológia Mizuno Intercool rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie aj od spodu.
  • Premium insock - vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženie a predlžuje odolnosť topánky 
  • Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy , je o 30 % ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcie nárazov a odpruženie 

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Textil, syntetika

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Septembrový výber