Mizuno Wave Inspire 10

Obj. číslo: 5024408

Pánska bežecká obuv Mizuno Wave Inspire 10 je vhodná na cesty alebo spevnené chodníky. Je stabilná s výborným tlmením, napriek tomu dynamická a rýchla.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 56,05 € (-40 %)

83,90 €

Popis tovaru

Mizuno Wave Inspire 10 je najdynamickejšia bežecká topánka z kategórie Support na trhu. Je výrazne ľahšia, s vylepšenou stabilitou a vyladeným tlmením.


- pronační nášľap / stredná tlmenie
-  stabilná s výborným tlmením, napriek tomu dynamická a rýchla
- nová ľahšia U4iC medzipodrážka pre vynikajúce tlmenie
- nová, ľahšia konštrukcia
- vynikajúci plynulý prechod z dopadu do odrazu
- vhodná pre každodenné tréning aj preteky
- použitie: cesty, spevnené cesty

 

Technológie:

  • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
  • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomachanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
  • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie
  • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na pätovej časť podrážky, teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi
  • Technológia Mizuno Intercool rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri obuvi počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie aj od spodu.
  • Premium insock - vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé padnutie a pohodlie. Napomáha odpruženie a predlžuje odolnosť topánky 
  • Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy , je o 30 % ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcie nárazov a odpruženie 

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Textil, syntetika

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber