Mizuno Wave Aero 13 bolt/tomato/black

Obj. číslo: 5020000002

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Aero 13 sa skvelo hodia ako pretekárske topánky. Vďaka svojím technológiam sa hodia na stredné vytrvalostné vzdialenosti ako aj na polmaratón/maratón.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 124,95 €

Ušetríte 38,05 € (-30 %)

86,90 €

Popis tovaru

Pánske bežecké topánky Mizuno Wave Aero 13 sú skvelo technologicky vybavené. Vďaka pretekárskej miere tlmenia sa topánky veľmi hodia na stredne dlhé vytrvalostné vzdialenosti a nebude vám robiť problém zabehnúť v týchto topánkach aj maratón/polmaratón.

 

  • SmoothRide technológia bola vytvorená k čo najplynulejšiemu prechodu medzi prudkým zrýchlením a spomalením pri behu, znížením nárazu a zvýšením flexibility. Vďaka tejto technológii sa v topánkach Mizuno behá ešte pohodlnejšie.
  • Airmesh - Materiál AirMesh je ventilačný systém, ktorý poskytuje maximálnu priedušnosť a tým aj komfort pre nohy.
  • X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje v oblasti päty (časť podrážky), teda na jej najzaťažovanejšiu časť. Predlžuje tým životnosť a odolnosť obuvi.
  • U4IC - "Jedinečný zážitok z behu vnímaný ako pocit ľahkosti, pohodlia a optimálneho odpruženie." Nová U4ic medzipodrážka, má vynikajúce vlastnosti ap + medzipodošvy, je o 30% ľahšia bez straty výkonnostných parametrov, rýchlosti, absorbcia nárazov a odpruženia.
  • Najnovší systém Dynamotion Fit využíva najmodernejšie biomachanické analýzy pohybu. Výsledkom je topánka dokonale sa prispôsobujúca pohybu chodidla počas jednotlivých fáz kroku.
  • Mizuno Wave - Unikátna technológia pre všetky typy bežcov. Kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku: odpruženie a stabilitu.
  • neutrálny až supinačný nášľap / závodné tlmenie/ váha do 80 kg
  • cesta a spevnené cesty
  • váha:  240 g

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Mizuno)

Tradícia značky Mizuno siaha do roku 1906, kedy si bratia Mizuno založili prvý obchod v japonskej Osake. V začiatkoch firma vynikala vo výrobe golfových palíc. Neskôr, po expanzii do ameriky, presedlala na výrobu lyžiarskeho oblečenia a bežeckej obuvi. Unikátna technológia Mizuno Wave vyvinutá v roku 1985 je u týchto kvalitných bežeckých topánok s menšími úpravami a inováciami používaná dodnes. V bežeckých topánkach Mizuno v roku 1991 zdolal Carl Lewis svetový rekord v behu na 100 metrov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Milan, 23. 12. 2016

odporúčam

+ široký sortiment tovaru

- neviem o žiadnych

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber