Marker Jester Schizo 16 90 mm

Obj. číslo: 4871005

Marker Jester Schizo 16 s technológiou posunutia viazania vpred a vzad, čo lyžiarovi ponúka prispôsobenie viazania pre rôzne typy jazdenia.

viac info

Pôvodne 319,95 €

Ušetríte 80,05 € (-25 %)

239,90 €

Popis tovaru

Schizo technológia prichádza s možnosťou, posunutia viazania v oboch smeroch 3 cm vpred/vzad a tým aj zmeny celkového postoja. Dovoľuje lyžiarovi rýchlo prispôsobiť viazanie pre jazdu v u-rampe, parku, upravenom snehu,prašane a to len jednoduchým otočením skrutky na špičke viazania. Pre all-mountainové jazdenie a prašan je výhodné postavenie na lyži viac v zadu. Pre jazdu na switch a v parku naopak je výhodné postavenie viac v predu. Marker odborníci našli spôsob pre lyžiara ako nastaviť obe tieto polohy vo forme systému Schizo.


DIN range: 6-16
Doporučená váha lyžiara: 60 kg+
Výška viaz bez lyže: 25 mm
Špička: Triple Pivote Elite
AFD kĺzna podložka: nehrdzavejúca oceľ
Step-in heel:Inter-Pivot
PS system: x
Detaily: magnéziové komponenty, systém nastavenia viacerých polôh
Farba: bielo-čierna-zelená
Váha/pár: 2466 g
Art.num.: 7625L1JA / 90 mm brzda

 

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Marker)

Nemecká značka Marker bola založená v roku 1952. Dnes je svetový líder v oblasti lyžiarskych viazaní, ktorý vyniká svojou kvalitou, funkčnosťou, bezpečnosťou a technologickými inováciami. Značka Marker už niekoľko rokov spolupracuje na vývoji a testovaní s poprednými výrobcami lyží ako K2, Volkl, Blizzard, Line a podobne. Viazanie Marker môžte kúpiť samostatne alebo ako súčasť setu lyží a viazania.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Septembrový výber