K2 Panoramic Splitboard 13/14

Obj. číslo: 4173370

Splitboard K2 Panoramic je určený pre milovníkov odľahlých backcountry terénov

viac info

Pôvodne 969,95 €

Ušetríte 243,00 € (-25 %)

726,95 €

Popis tovaru

Splitboard K2 Panoramic je v ponuke značky K2 Snowboarding už piatu sezónu a je určený všetkým milovníkom výšlapov do odľahlých backcountry terénov, kde sa snowboardisti bez Splitboardu dostanú len veľmi tažko. Splitboard pri stúpaní jednoducho rozdelíte na dve časti, adaptéry Voilé kompatibilné s klasickým snowboardovým viazaním napojíte a nastavíte na režim stúpania. Potom už len stačí nasadiť súpacie pásy. Po vyšlapaní na vrchol Splitboard jednoducho spojíte a technológie ako All Terrain® Rocker, Tweekend™ technológia, odľahčené jadro K2 Bambooyah, ktoré kombinuje tri druhy dreva vystužené karbónovými vláknami ICG 20 a Carbon Web™ technológií si užijete luxusné jazdenie prašanu v odľahlých končinách.

K2 Panoramic Splitboard obsahuje samotný splitboard, predrezané stúpacie pásy a adaptér voilé kit pre upevnenie viazania kompatibilný s väčšinou snowboardových viazaní na trhu.

 

  • Baseline: All Terain Rocker™ with Tweekend
  • Shape: Hyper Progressive
  • Stance: Setback .75" (19mm)
  • Jadro: Bambooyah™ Split
  • Sklznica: Ø Sintered
  • Technológie: ICG 20/Biax, NEW Carbon Web™ II, Ultratech™

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh All Terrain
Baseline All Terain Rocker™ with Tweekend
Jadro Bambooyah™ Split

Výrobca (K2)

Značka K2 začala produkovať lyže v roku 1962 vo Washingtone. V roku 2003 sa spoločnosť premenovala na K2 Sports a postupne pod svoje krídla prebrala 14 svetoznámych značiek. Dnes spoločnosť vyrába kvalitné vybavenie na lyžovanie, snowboarding či skialp špecifického dizajnu, jedinečnej kvality.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Peter H., 7. 5. 2017

Ja osobne som maximalne spokojný a bude urcite ako prvá voľba ak budem potrebovať kúpiť nieco ohľadom športu.

+ Široký sortiment športového tovaru. Možnosť v klude doma cez eShop a v predajni som si ho tovar mohol v klude vyskúšať a keby nesedel tak hned by som ho vrátil a nemusel posielať poštou.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber