Julbo Stunt Spectron 3 CF shiny black

Obj. číslo: 3910000013

Športové slnečné okuliare Julbo Stunt Spectron 3 CF sú vhodné pre priaznivcov horskej cyklistiky, ale aj turistiky.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 84,95 €

Ušetríte 6,80 € (-8 %)

78,15 €

Popis tovaru

Okuliare Julbo Stunt Spectron 3 CF  shiny black/red sú správnou voľbou pre športovcov, či už počas turistiky alebo horskej cyklistiky. Okuliare majú mäkký grip na nose a štíhle stranice, preto môžu byť okuliare nosené aj pod helmou. Poskytujú veľkú stabilitu v každej situácií. Disponujú štíhlejším rámom, zaoblenými šošovkami a väčším zorným poľom. Okuliare majú šošovky Spectron 3 Color Flash, ktoré sú vhodné do horského prostredia a na púšť. Disponujú ľahkou polykarbonátovou a dobrou filtračnou vlastnosťou. Radíme ich do kategórie 3 s priepustnosťou svetla 13%.

 

  • ľahký organický polymer
  • vysoké filtračné schopnosti
  • nárazuvzdornosť
  • nízka hmotnosť a komfort
  • Báza šošovky: 8
  • Priemer šošovky: 66
  • Vzdialenosť nosníkov: 17
  • Dĺžka straníc: 133

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Julbo)

Prvá myšlienka vznikla už v roku 1888 vďaka zakladateľovi Julesovi Boudovi. Prvé okuliare do hôr boli vyvinuté v roku 1950 a ihneď si ich obľúbili známi horolezci. Dnes okuliare Julbo patria medzi top značky v oblasti ochrany očí pred škodlivým žiarením. Výhody technológií a šošoviek oceňujú športovci z oblasti behu, biatlonu, športového lezenia. S najpokročilejšími technológiami je Julbo dlhé roky špecialista, najmä vo fotochromatických (samozafarbovacích) šošovkách.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Eva, 19. 6. 2017

Tovar som zakúpila v tomto obchode pretože ho ako jediný predajca na SR mal na sklade. Ponúkli mi výhodnú cenu, veľmi ústretoví, milí a ochotní personál, ktorý sa snažil vyhovieť mojim požiadavkám.Tovar mi posielali poštou nakoľko kamenná predajňa je dosť vzdialená od môjho miesta bydliska, bol kvalitne zabalený aby sa nepoškodil a doručený do pár dní. Určite budem aj naďalej nakovať vo Vašom obchode, máte kvalitné výrobky a profesionálny prístup k zákazníkovi.

+ Produkt o ktorý som mala záujem som našla prostredníctvom internetovej stránky. Informovala som sa u predajcu ohľadom dostupnosti a ďalších parametrov. 1. veľmi ochotní, ústretoví personál ktorý sa snažil pomôcť mi a vyriešiť moje požiadavky 2. dodanie poštou, nemusíte chodiť osobne do obchodu 3. záujem o zákazníka aj po dodaní tovaru (môj názor na dodanie a či bol tovar v poriadku)

- Málo kamenných predajní na SR. Nemôžete vidieť tovar "naživo".

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber