Julbo Stunt Spectron 3 CF apple green/blue

Obj. číslo: 3914415

Slnečné okuliare Julbo Stunt Spectron 3 CF sú vhodné pre priaznivcov horskej cyklistiky alebo iných aktivít v horskom prostredí. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 84,95 €

Ušetríte 6,80 € (-8 %)

78,15 €

Popis tovaru

Okuliare Julbo Stunt Spectron 3 CF sú správnou voľbou pre športovcov, či už počas turistiky alebo horskej cyklistiky. Okuliare majú mäkký grip na nose a štíhle stranice, preto môžu byť okuliare nosené aj pod helmou. Poskytujú veľkú stabilitu v každej situácií. Disponujú štíhlejším rámom, zaoblenými šošovkami a väčším zorným poľom. Okuliare majú šošovky Spectron 3 Color Flash, ktoré sú vhodné do horského prostredia a na púšť. Disponujú ľahkou polykarbonátovou a dobrou filtračnou vlastnosťou. Radíme ich do kategórie 3 s priepustnosťou svetla 13%.

 

  • ľahký organický polymer
  • vysoké filtračné schopnosti
  • nárazuvzdornosť
  • nízka hmotnosť a komfort
  • Báza šošovky: 8
  • Priemer šošovky: 66
  • Vzdialenosť nosníkov: 17
  • Dĺžka straníc: 133

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Julbo)

Prvá myšlienka vznikla už v roku 1888 vďaka zakladateľovi Julesovi Boudovi. Prvé okuliare do hôr boli vyvinuté v roku 1950 a ihneď si ich obľúbili známi horolezci. Dnes okuliare Julbo patria medzi top značky v oblasti ochrany očí pred škodlivým žiarením. Výhody technológií a šošoviek oceňujú športovci z oblasti behu, biatlonu, športového lezenia. S najpokročilejšími technológiami je Julbo dlhé roky špecialista, najmä vo fotochromatických (samozafarbovacích) šošovkách.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jarmila, 19. 1. 2017

Ak budem potrebovať v budúcnosti tovar športového sortimentu, určite si znovu vyberiem obchod sportrysy. Obchod odporúčam aj ostatným zákazníkom.

+ Našla som tu tovar, ktorý som hľadala a ktorý vyhovel mojim predstavám. Vybavovanie mojej objednávky bolo veľmi pružné. Oneskorenie dodávky spôsobila pošta, možno kvôli nepriaznivému počasiu.

- Nenašla som žiadne nedostatky a zápory.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber