Julbo Sniper Visor Interchage white

Obj. číslo: 3913014

Športové okuliare s vymeniteľnými sklami Julbo Sniper Visor Interchage sú vhodné pre bežkárov a biatlonistov. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 6,40 € (-8 %)

73,55 €

Popis tovaru

Okuliare Julbo Sniper Visor Interchage boli špeciálne vyvinuté pre potreby bežeckého lyžovania a biatlonu. Dôraz bol kladený predovšetkým na pohodlie nosovej časti. Sklo (priezor,šošovka) je možné otočiť smerom hore ,čo sa využíva najmä pri streľbe. K okuliarom sú 3 rôzne sklá: číre -kat.1,červené - kat.2, čierne - kat 3. pre rôznu intenzitu slnečného žiarenia. Elastický popruh je možné veľmi presne prispôsobiť tvaru hlavy.

 

Parametre

Výrobca (Julbo)

Prvá myšlienka vznikla už v roku 1888 vďaka zakladateľovi Julesovi Boudovi. Prvé okuliare do hôr boli vyvinuté v roku 1950 a ihneď si ich obľúbili známi horolezci. Dnes okuliare Julbo patria medzi top značky v oblasti ochrany očí pred škodlivým žiarením. Výhody technológií a šošoviek oceňujú športovci z oblasti behu, biatlonu, športového lezenia. S najpokročilejšími technológiami je Julbo dlhé roky špecialista, najmä vo fotochromatických (samozafarbovacích) šošovkách.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Marián z Petržalky, 18. 1. 2017

- v tomto obchode som nakupoval prvý krát - objednával som set z ponuky obchodu bežky, viazanie na bežky a topánky na bežky, všetko dodali tak ako sľúbili. Cez víkend som objednal a už v utorok o 11:30 h som objednávku prevzal od kuriéra, všetko v poriadku, perfektne zabalená a nepoškodená.

+ -dobrý výber tovaru -rýchla dodacia lehota -výhodné ceny tovaru oproti ostatným obchodom s podobným sortimentom

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber