Julbo Sniper Visor Interchage black

Obj. číslo: 3913015

Športové okuliare s vymeniteľnými sklami Julbo Sniper Visor Interchage sú vhodné pre bežkárov a biatlonistov. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 6,40 €

73,55 €

Popis tovaru

Okuliare Julbo Sniper Visor Interchage boli špeciálne vyvinuté pre potreby bežeckého lyžovania a biatlonu. Dôraz bol kladený predovšetkým na pohodlie nosovej časti. Sklo (priezor,šošovka) je možné otočiť smerom hore ,čo sa využíva najmä pri streľbe. K okuliarom sú 3 rôzne sklá: číre -kat.1,červené - kat.2, čierne - kat 3. pre rôznu intenzitu slnečného žiarenia. Elastický popruh je možné veľmi presne prispôsobiť tvaru hlavy.

Parametre

Výrobca (Julbo)

Prvá myšlienka vznikla už v roku 1888 vďaka zakladateľovi Julesovi Boudovi. Prvé okuliare do hôr boli vyvinuté v roku 1950 a ihneď si ich obľúbili známi horolezci. Dnes okuliare Julbo patria medzi top značky v oblasti ochrany očí pred škodlivým žiarením. Výhody technológií a šošoviek oceňujú športovci z oblasti behu, biatlonu, športového lezenia. S najpokročilejšími technológiami je Julbo dlhé roky špecialista, najmä vo fotochromatických (samozafarbovacích) šošovkách.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Heken1, 30. 7. 2016

Rýchle dodanie. Tovar v poriadku. Potešilo ma, že mi tovar prišiel v použitej krabici - šetríme životné prostredie ( je to super nápad ).

+ Všetko OK.

- nemá

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber