Inov-8 X-Talon 212 S black/orange/blue

Obj. číslo: 3874436

Inov-8 X-Talon 212 je špičková závodná topánka pre všetkých športovcov, prípadne pre skúsených bežcov a bežkyne, ktorí vyžadujú exkluzívnu minimalistickú topánku pre pohyb na prevažne mäkkej podložke, čím si určite zaistí veľa priaznivcov.

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 20,05 € (-16 %)

99,90 €

Popis tovaru

Inov-8 X Talon 212 je unisex model, ktorý sa zrodil pre Majstrov. Bez pochýb môžme skonštatovať, že toto je najúspešnejší pretekársky model krosovej obuvi, ktorý získal už desiatky medailí v rôznych súťažiach. Táto offroadová topánka musí čo najviac splynúť s chodidlom, aby nedochádzalo ku stratám energie v teréne, ale hlavne aby chodidlá mohli okamžite reagovať na zmeny v teréne. To má za následok, že takmer všetky modely z tejto kolekcie sú vyrobené na užšom kopyte. Ďalším dôležitým parametrom je grip podošvy, ktorý vám zas zaručuje istotu na rôznom povrchu.  Výškový rozdiel tohto gripu je medzi špičkou a pätou 6 mm.

 

  • Sklon : 6 mm
  • Špička : 7 mm  a Päta : 13 mm
  • Standart Fit
  • Váha : 212 g (UK8)

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika
Membrána Nie
Podrážka X-Talon™ + Metaflex

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jana, 11. 7. 2016

vrele doporučujem

+ som maximálne spokojná so sortimentom, značkou,kvalitou,cenou,prístupom majiteľa a poradenstvom od zamestnancov obchodu, Ďuri z eshopu je poradca pre všetko a má trpezlivosť na moje požiadavky. Aj pán od batohov z Námestia je super, všetky batohy po porade s ním slúžia nad očakávanie,pri nakupovaní trávim aj hodiny v obchode a nielen nakúpim ale odchádzam z predajne aj múdrejšia, a bohatšia o nové poznatky.

- neviem o slabinách

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber