Inov-8 X-Talon 212 P black/berry/lime W

Obj. číslo: 3870000046

Trailová obuv X-Talon 212 je najobľúbenejšou off-roadovou topánkou v INOV-8 sérii Precesion fit. Vychádza zo skúseností z predchádzajúcich modelov no ponúka kombináciou nových prvkov a prepracovaný dizajn. Je ideálna pre začínajúcich aj pre pokročilých bežcov.

viac info

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 9,60 € (-8 %)

110,35 €

Popis tovaru

Dámska trailová obuv INOV-8 X-Talon 212,  ktorej základom je, aby čo najviac splynula s chodidlom bežca. Nedochádza k zbytočnej strate energie v teréne a chodidla tak môžu hneď reagovať na zmenu terénu počas behu. Tento model disponuje tvarom Precision Fit, ktorý je vhodný hlavne pre športovcov, ktorým vyhovuje počas behu priliehavá päta s dobre priliehajúcou prednou časťou chodidla. Tento všestranný presný tvar zabezpečuje minimálny vnútorný pohyb pri behu na všetkých terénoch. Dôležitým parametrom je aj grip podošvy, ktorý zaisťuje presný a účinný kontakt na rôznych typoch povrchov.
 

  • Sklon: 6mm
  • Špička: 7 mm
  • Päta: 13 mm
  • Materiál: Syntetika,DWR úprava
  • Váha: 212 g
  • Membrána: nie
  • Podrážka: X-Talon™ + Metaflex
  • Precision Fit - ideálne pre bežcov so zúženou prednou časťou chodidla

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika, DWR úprava
Podrážka X-Talon™ + Metaflex

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Zuzana, 25. 12. 2016

Maximálne spokojná objednávka bola v poriadku načas doručená, tovar je kvalitný.A hlavne sa mi páčila možnosť zaokrúhlenia výslednej sumy nákupu pre Dobrého Anjela.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber