Inov-8 Trailroc 255 black/pink/blue

Obj. číslo: 3874431

Vynikajúca trailová obuv značky Iniov-8 vhodná na beh v prírode. Či už je to beh po mäkkých lesných cestách, alebo v drsnom horskom prostredí, pohodlie vám zaručí model Trailroc 255.

viac info

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 50,05 € (-41 %)

69,90 €

Popis tovaru

Model Inov-8 Trailroc je unikátny hlavne vďaka podrážke Trailroc, ktorá je zložená z kombinácie materiálov troch rôznych tvrdostí s priedušným a nenasiakavým zvrškom, ktorý je po obvode vystužený a poskytuje chodidlám dokonalý komfort aj v tých najnáročnejších podmienkach. Medzipodrážka je robená tak, aby nám chodidlo spevnila a dobre istila aj pri ťažkých traverzoch a zaručila zvládať každú situáciu. Veľkým plusom, ktorý ocení nejeden ultrabežec je vystužená špička. Konštrukčne Trailroc 255 vznikol pre behy ako Ultra Trail du Mont Blanc, Transapine Run, Beskydská sedmička, 5 beskydských vrcholov,...


Parametre :

  • Sklon : 6 mm
  • Špička : 8 mm a Päta : 14 mm
  • Výstuha : Metashank 3
  • Podošva : Tri-c
  • Strih (kopyto) : anatomic
  • Váha : 255 g (UK8)

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika
Membrána Nie
Podrážka Trailroc™ + Metaflex

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber