Inov-8 Terraclaw 220 W berry/blue/black

Obj. číslo: 3870000053

Dámska trailová obuv Inov-8 Terraclaw 220 je špičkovým pretekovým modelom, vhodným pre rýchle a technické behy. Je hrdým nositeľom ocenenia RED DOT DESIGN AWARD 2015.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 124,95 €

Ušetríte 25,05 € (-20 %)

99,90 €

Popis tovaru

Dámske pretekové topánky Inov-8 Terraclaw 220 sú vhodné pre trailové bežkyne, ktoré sa behu venujú pravidelne a naplno. Podrážka je tvorená z 44 výstupkov, a zabezpečujú vynikajúci grip na rôznom prírodnom podklade. Topánky majú sklon 4 mm, v päte 10 mm a výška špičky je 6 mm. Ponúkajú skvelú propriocepciu a dokonalo sa vedia prispôsobiť terénu. Zvršok je tvorený z ľahkého, priedušného a odolného materiálu. Vďaka asymetrickému spôsobu šnurovania budete mať chodidlo dostatočne zafixované a stane sa súčasťou topánky. Topánky sú dostatočne široké a klenba má dostatok miesta pre prirodzený a ničím neobmedzovaný pohyb. 

 

•    Sklon : 4 mm
•    Standart Fit
•    Podrážka: Terraclaw
•    výstuha Dynamic Fascia Band pre rýchlejšie a efektívnejšie behanie
•    Váha : 220 g (UK8)

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika
Membrána Nie
Podrážka Terraclaw

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

vzorka, 17. 2. 2017

+ dobry vyber sportovych potrieb

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber