Inov-8 Roclite 295 W grey

Obj. číslo: 3870000056

Dámske krosové topánky Inov-8 Roclite 295 sú treťou generáciu tohto modelu a patria k najpodarenejším. Vhodné sú pre bežkyne uprednostňujúce beh cez les, v blate a snehu.

viac info

Pôvodne 115,95 €

Ušetríte 36,05 € (-31 %)

79,90 €

Popis tovaru

Dámske bežecké topánky značky Inov-8 Roclite 295 sa zaraďujú k najlepším krosovým topánkam na trhu. Sú vhodné do mäkšieho terénu, blata ale aj snehu. Nová 295ka má sklon 6 mm, výšku v päte 13 mm a v špičke 7 mm. Podrážka má hrubý dezén a vysoko účinný grip, ktorý ocenia bežkyne aj počas prekážkových behoch. Topánky disponujú nižším profilom s lepšou priľnavosťou. Medzipodrážka je podložená polymerizovanou výstuhou Mestashank II, ktorá ochraňuje chodidlo pred porezaním alebo iným poškodením podrážky. Sú kompatibilné s návlekmi Inov-8 Race Ultra Gaiter, ktoré využijete v zimnom a u pršanom období. Zabraňujú prenikaniu snehu a rôznych nečistôt.

 

•    Sklon : 6 mm
•    Standart Fit
•    Podrážka: Roclite
•    výstuha METASHANK II
•    Váha : 295 g (UK8)

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika
Membrána Nie
Podrážka Roclite

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber