Inov-8 Roadclaw 275 M blue/lime/navy

Obj. číslo: 3870000051

Pánsky cestný model topánok Inov-8 Roadclaw 275 uprednostnia bežci, ktorý behajú po opustených asfaltových alebo panelových cestách, na ktorých sa podpísal čas.

 

viac info

Pôvodne 134,95 €

Ušetríte 10,80 € (-8 %)

124,15 €

Popis tovaru

Pánske cestné topánky Inov-8 Roadclaw 275 sú všestranným modelom a ocenia ho bežci, ktorý sa behu venujú pravidelne. Sú určené predovšetkým na asfalt, ale znesú aj mierne trailové behy. V našom prostredí sa nachádza veľké množstvo zabudnutých  asfaltových ciest a práve tu je ideálny model Roadclaw 275. Topánky disponujú veľmi hrubým dezénom a výborným gripom na podrážke. Špecifikom tohto modelu je rozdelenie gumy podľa tvrdosti po celej podrážke a takisto aj medzipodrážke. Zadná časť topánky je najodolnejšia a zabraňuje tak odieraniu.  Najmäkšou časťou pre dokonalý kontakt s podložím je odrazová časť. Medzipodrážka Powerflow má 2 rôzne tvrdosti. Najvyššiu tvrdosť má spodná časť a zabezpečuje stabilitu. Vrchná časť je naopak mäkká a stará sa o komfort a tlmenie nárazov bežca počas behu. Bezšvový zvršok a mäkký opätok sú už len bonusom tohto modelu a oceníte ich funkčnosť pri dlhých cestných behoch.  Topánky majú kopyto Standart Fit.


•    Sklon : 8 mm
•    Vkladacia stielka: 6 mm
•    Standart Fit
•    Technológia Dynamic Fascia Band pre rýchlejšie a efektívnejšie behanie
•    Váha : 275 g (UK8)

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika
Membrána Nie
Podrážka Tric

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber