Inov-8 Race Elite 3,5

Obj. číslo: 3873013

Ľadvinka na vodu Inov-8 s anatomickým tvarovaním výborne prilieha a dobre drží. Obsahuje 500 ml fľašu, čo ocenia bežci, bežkári alebo korčuliari.

viac info

Pôvodne 45,95 €

Ušetríte 3,70 € (-8 %)

42,25 €

Popis tovaru

Primárne bežecká ladvinka Inov-8 Race Elite 3,5 s predtvarovaním bedier, ľahkým príjemným polstrovaním má 2 hlavné vrecká s celkovým objemom 3 litre. V centrálnej časti je umiestnené hlboké vrecko na fľašu s obsahom 500 ml, ktorá sa ešte dá pritiahnuť elastickým popruhom k telu. Ladvinka aj pri plnom naložení pevné drží na tele a nedochádza k nežiaducim posunom. Inov-8 Race Elite 3,5 ocenia všetci vyznávači behu, NW, bežkári. Je vhodná aj na in-line a ďalšie športové aktivity.

 


- rozmery:  17 x 51 x 7 cm

- váha: 188 g vrátane fľaše
Materiál: Nylon ripstop s PU záterom, 3D air MESH, Elastický MESH

Parametre

Výrobca (Inov-8)

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber