Icebreaker Wmns Tech Lite SS V Stripe cherub/snow/cherub

Obj. číslo: 3850000320

Dámske tričko z merinovlny Icebreaker Wmns Tech Lite SS V Stripe v módnom dizajne s výstrihom do V. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 75,95 €

Ušetríte 38,05 € (-50 %)

37,90 €

Popis tovaru

Je veľa dôvodov prečo vymeniť svoje obyčajné dámske tričko za merino Icebreaker Wmns Tech Lite SS V Stripe. Najhlavnejším je určite komfort a pohodlie. Firma Icebreaker použila materiál Corespun - nylonové vlákna vtkané do konštrukcie merino vlny pre zvýšenie odolnosti a životnosti Icebreaker tričiek. Merino vlna v sebe kombinuje najlepšie vlastnosti tradičnej vlny, syntetiky a bavlny. Je mäkká, nesmrdí, v zime hreje, v lete chladí, je priedušná a nehorľavá. Má prirodzene antibakteriálne vlastnosti a odoláva zápachu, takže oblečenie značky Icebreaker môžete nosiť podstatne dlhšie ako syntetické oblečenie.
 

  • hustota 150 g/m²
  • regular fit
  • neškriabe, nesmrdí
  • možno prať v práčke
  • odporúčame nepoužívať aviváž

 
Materiál: 87% merino vlna, 13% nylonové vlákno

Materiál Corespun tvorí kombináciu merina a nylonového jadra, ktoré zvyšuje pevnosť a odolnosť materiálu. Na nylonové jadro je merino priamo napletané. Odolnosť voči zápachu ostáva nezmenená, keďže nylon neprichádza do kontaktu s pokožkou.

Parametre

Výrobca (Icebreaker)

Merino vlna značky Icebreaker sa zrodila v horách Nového Zélandu na chrbte oviec merino, ktorých vlna je jemnejšia a hrejivejšia ako bežná vlna. V Icebreakri je všetko o funkčnosti - lepšia tepelná regulácia, mobilita, priedušnosť a padnúce strihy. Výrobca dbá na kvalitu vlny a ekologický prístup, preto si starostlivo vyberá farmy, z ktorých ovce pochádzajú. U Icebreaker-u si môžte pomocou BAA kódu odsledovať farmu, z ktorej ovce Vášho produktu pochádzali. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber