Hoka One one W Speed Instinct neon coral/plum

Obj. číslo: 3370000031

Ak hľadáte naozaj rýchlu bežeckú obuv Hoka One one W Speed Instinct s vysokou mierou tlmenia a zároveň univerzálnu obuv na viacero povrchov, tak je Speed Instinct skvelou voľbou.

viac info

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 9,60 € (-8 %)

110,35 €

Popis tovaru

Dámska trailová bežecká obuv Hoka One one W Speed Instinct s rýchlosťou a ľahkosťou doslova "tancuje" v technicky náročnom teréne. Model Speed Instinct je ďalšia vývojová vetva Hoka One One. Rychlá topánka "stále" s vysokou mierou tlmenia a fantastickou váhou. Pri tomto trailovom modely je po prvýkrát použitá aktívna časť podošvy Pro2Lite s 3 mm sklonom a bezšvovým priedušným zvrškom, ošetreným 3D zónovou tlačou. Topánka sa vďaka týmto technologickým prvkom prispôsobí väčšine povrchov - od spevneného lesného podkladu až po horský terén. Vďaka stále vysokej miere tlmenia zvládne aj väčšie objemy behu a je vhodná ako tréningová aj pretekárska obuv. 

 

  • bežecký povrch: trail
  • nášľap: neutral
  • určenie: intenzívny tréning
  • bežšvový priedušný zvršok s 3D zónami
  • Early Stage Meta-Rocker podrážka
  • PRO2LITE +10 Midsole medzipodrážka
  • sklon: 3 mm (špička 19 mm, päta 22 mm)
  • hmotnosť: 225 g

Technológie:

  • Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 
  • Nová Pro2Lite konštrukcia medzipodrážky spája mäkšiu penu v zadnej časti topánky (Protection) s ľahkou a pevnejšiou penou v prednej časti nohy (Propulsion). Hoka nazýva tento prístup Pro2Lite, ako rovnováhu medzi ochranou a rýchlym pohybom

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 2. 2017

Veľmi dobrý obchod. Nákup rýchly, zaslanie tovaru promptné. Žiaľ, jeden tovar som vracala späť - nesadol mi strih. Perfektné jednanie zo strany predávajúceho, peniaze okamžite poslali. Veľká spokojnosť. Určite sa vrátim na nákup.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber