Hoka One One M Clifton 2 grey/acid

Obj. číslo: 3370000008

Pánska ultraľahká cestná bežecká obuv Hoka One One M Clifton 2 ponúka veľký objem tlmiaceho materiálu a zároveň až neuveriteľne nízku váhu. Vhodné na intenzívny tréning na  asfaltovom povrchu. 

 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 39,05 € (-30 %)

90,90 €

Popis tovaru

Pánske bežecké topánky Hoka One One M Clifton 2 na prvý pohľad upútajú veľkým objemom tlmiaceho materiálu a zároveň až neuveriteľne nízkou váhou. Takéto hmotnosti sú skôr známe zo subtílnych maratónskych špeciálok, ktoré ani zďaleka neobsahujú toľko tlmiaceho materiálu. Predná a pätová časť podrážky je naviac vystužená tvrdšou gumou pre lepšiu abrazívnu odolnosť vonkajšej časti podrážky. Model Clifton je skonštruovaný len na cestné použitie a výrobca ho neodporúča do ťažších terénov, výnimkou sú len nenáročné chodníky mestských parkov alebo ľahké lesné cestné povrchy. Spodná časť podrážky má špecifický tvar-H, pre maximálnu stabilitu, doplnenú o Early Meta-Rocker pre plynulý prechod z päty na špičku. Ak chcete topánku na cestu, s ktorou sa cítite akoby ste behali po tráve, potom už nehľadajte ďalej.

 

 • bežecký povrch: asfalt a spevnený povrch
 • nášľap: neutrálny, jemná pronácia - supinácia
 • vhodné pre bežca s nižšou a strednou hmotnosťou
 • Stielka: 3 mm Ortholite, priedušná, antibakteriálna 
 • podrážka: H-tvar, Early-Meta-Rocker
 • sklon: 5 mm (špička 24 mm, päta 29 mm)
 • tlmenie: 4 / 5    
 • stabilita: 3 / 5
 • šnurovanie: tradičné šnúrky
 • modelovaná EVA medzipodrážka
 • hmotnosť:  235 g / 8 UK   

Technológie:

 • Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 
 • Over Size- hrúbka podrážky do 30 mm na päte a 24 mm na špičke
 • Oversize cushioning - prepracovaná podrážka zo špecificky funkčných pružných materiálov je až o 2,5 krát väčšia ako podrážka štandardnej bežeckej topánky. Vynikajúca schopnosť tlmiť nárazy pri zachovaní maximálnej možnej stability chodidla

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 2. 2017

Veľmi dobrý obchod. Nákup rýchly, zaslanie tovaru promptné. Žiaľ, jeden tovar som vracala späť - nesadol mi strih. Perfektné jednanie zo strany predávajúceho, peniaze okamžite poslali. Veľká spokojnosť. Určite sa vrátim na nákup.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber