GSI Infinity Backpacker Mug blue

Obj. číslo: 3063007

GSI Infinity Backpacker Mug blue je ľahký hrnček s termoizolačným obalom a uzatvárateľným vrchnákom. Je vyrobený z BPA-free materiálu.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 10,80 €

Ušetríte 0,90 € (-8 %)

9,90 €

Popis tovaru

Ultra-ľahký, úplne recyklovateľný hrnček GSI Infinity Backpacker Mug blue s termoizolačným obalom s popruhom a uzatvárateľným Sip-It vrchnákom je vyrobený z BPA-free materiálu, ktorý neabsorbuje pachy potravín a neuvoľňuje zmäkčovadlá alebo iné chemikálie do nápoja.

 

Objem: 0,5 l

Rozmery: 10 x 9 x 12

Hmotnosť: 99 g

Materiál: polypropylén

Parametre

Druh Termoizolačný hrnček
Objem 0,5 l
Hmotnosť 99 g

Výrobca (GSI)

Všetko to začalo už dávno s niektorými bláznami francúzsko kanadskými trapermi a značným množstvom domáceho alkoholu.

V roku 1985 v priekupníckom duchu malý kádr súrodencov z Britskej Kolumbie sa vydal na západné pobriežie do San Diega, kde založili značku GSI Outdoors. Začínali malými kusmi modrého smaltovaného výrobku a doplnkov na táborák. Spoločnosť GSI naďalej rástla a rozšírovala sa dizajnom, výrobou, predajom a marketingom neustále rastúcej a stále viac inovatívnej rady ešusov a príslušenstva. Ako spoločnosť rástla tak Don, Ian a Kathy Scottovi sa rozhodli premiestniť do Spokane, WA kde sú odvtedy.

V súčastnosti sa produkty GSI distribuujú po celom svete, keďže výrobca pokračuje v rozšírovaní svojích produktov, známych svojou špičkovou kvalitou, technickou výkonnosťou, inovatívnym dizajnom a predovšetkým ich zábavným postojom k outdoorovému zážitku.

GSI Outdoors definuje inováciu nie použitím nových materiálov a vyzdvihnutia nepredstaviteľných funkcií, ale vytvorením jedinečných, nápaditých a zábavných produktov. Hlavnou myšlienkou je vytvárať nové a vzrušujúce predmety z produktov, o ktorých si ostatný mysleli, že sa nedjaú zlepšiť alebo nestojá zato. Tento druh autentickej inovácie môže prísť iba z jedného miesta - zákazníkov.

Spoločnosť GSI Outdoors je malá súkromná spoločnosť so slobodou výroby, ktorá vystihuje vonkajšie prostredie a dáva flexibilitu pre čo najlepšiu reakciu na potreby zákazníka. GSI ponúka svojím zákazníkom vybavenie ako sú termosky, ešusy, hrnčeky a doplnký na kempovanie.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber