Garmont Xena

Obj. číslo: 2907012

Dámska skialpinistická lyžiarka Garmont Xena vďaka pad-lock-ovej vložke a mikroregulovateľným klipsám s power strap-om je veľmi obľúbeným modelom. Možnosť výmeny gumovej podrážky za ISO podrážku do zjazdových viazaní.

viac info

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Pôvodne 333,00 €

Ušetríte 183,10 € (-54 %)

149,90 €

Popis tovaru

Špeciálne tvarovaná dámska skialpová lyžiarka Garmont Xena. Pad-lock-ová vložka v kombinácii so štyroma mikroregulovateľnými klipsami s power strap-om (suchý zips) robí z tejto lyžiarky mimoriadne obľúbený model. Jej univerzálnosť len doplňuje možnosť výmeny gumenej podrážky za ISO podrážku do zjazdových viazaní, ktorá je v balení. Bez možnosti použitia s TLT viazaním.

 

Hmotnosť: 1800g / 25.0

Parametre

Pohlavie Dámske
Hmotnosť 1800 g
Tvarovateľná papuča Nie

Výrobca (Garmont)

Severotalianska značka, ktorá si za roky posobenia zachovala tú istú tvár. Kvalita, tradícia a komfort to sú hlavné znaky Garmont topánok. Firma vznikla v roku 1867, a tak už cez 140 rokov vyrába kvalitné outdoorové topánky a lyžiarky.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Apolka, 11. 12. 2016

Prekvapila ma rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

+ Pre mňa bolo dôležité, ze v ponuke mate značku Olang, v takom sortimente ju nik iný na Slovensku nemá.Navyse mate aj cislo 42 damske, co je dost problem v sucasnosti.

- Na olang sk sú katalógy lux obuvi Olang, je tam úžasný výber aj neturistickej obuvi, dúfam v ešte ďalšie rozšírenie sortimentu v budúcnosti.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber