Fjällräven Move In Bag Long

Obj. číslo: 2853006

Fjällräven Move In Bag je ľahký páperový spacák, ktorý zaručí dostatočné teplo. Spacák, ktorý svojou veľkosťou zaberie minimálny priestor v batohu.

viac info

Pôvodne 239,99 €

Ušetríte 19,24 € (-8 %)

220,75 €

Popis tovaru

Ľahký pérový spacák Fjällräven Move In Bag Long s možnosťou kompresie, ktorý zaručí dostatočné teplo a zaberie malý priestor v batohu. Navrhnutý je pre všetkých, ktorí potrebujú dostatočný priestor, a to aj v spánku. Optimalizovaná izolácia v oblasti trupu a hlavy 700 cuin pre minimálne straty tepla a 600 cuin v oblasti nôh, pre minimalizovanie celkovej hmotnosti. Obojsmerný zips po celej dĺžke, pre jednoduchú premenu spacáku na prikrývku. Samozrejmosťou je aj izolačný límec, pásik po celej dĺžke zipsu proti jeho zahryznutiu do látky, kompresný aj skladovací obal a pútka pre zavesenie v spodnej časti. Vhodný pre postavu do výšky 195 cm.

 

- náplň: husacie perie 90/10 700cuin
- komfort: +5°C
- extrem: -9°C
- hmotnosť: 730 g

 

"Spacák Move In je pre tých, ktorí sa radi počas noci krútia v spacáku. Preto sme ho trošku rozšírili a ubrali páperie v komorách, ktoré sa stále dotýkajú karimatky. Toto perie sme potom rozmiestnili po zvyšnom obvode, aby sme dosiahli optimum pre tento druh spánku."

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna Letný
Výplň Páperie
Teplotné určenie Comfort: +5°C, Extrem: -9°C
Váha 670g

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

13. 11. 2016

SportRysy by som odporučila aj ďalším zákazníkom :-)

+ Prehľadný e-shop, primerané ceny tovaru, rýchle doručenie.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber