Fjällräven Greenland Wax Bag

Obj. číslo: 2850000188

Ekologická vosková impregnácia Fjällräven Greenland Wax v praktickom púzdre s materiálu G-1000, ktorý slúži ako nepremokavý úložný priestor na balenie vosku pri turistike

viac info

Pôvodne 14,99 €

Ušetríte 1,24 € (-8 %)

13,75 €

Popis tovaru

Životnému prostrediu priateľská vosková impregnácia Fjällräven Greenland Wax na všetky výrobky z materiálu G-1000.  Obal je vyrobený z materiálu G-1000 Original a vpredu má kožený štítok v prírodnom odtieni. Impregnácia je vyrobená z včelieho vosku a parafínu. Vďaka jej použitiu je odev odolný voči vode, vetru a nečistotám. Pomocou vosku Greenland Wax môžete impregnáciu vykonávať doma pomocou žehličky alebo sušiča. Aplikuje sa na suchý odev dlhými a rovnomernými pohybmi, aby bol naimpregnovaný celý odev.Takýmto spôsobom môžete ľahko upraviť mieru impregnácie aplikovaním väčšieho množstva vosku alebo jeho vypraním. V prírode je možné k impregnácii použiť otvorený oheň (kempingový varič...).
 

  • objem: 100 g
  • na vnútornej strane obalu sú vytlačené pokyny ohľadne voskovania
  • vosk Greenland Wax v praktickom púzdre

Parametre

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

3. 3. 2017

+ kvalitny tovar za prijatelne ceny prehladny product katalog

- N/A

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber