Fjällräven Frost blueberry

Obj. číslo: 2850000186

 Extrémne teplá čiapka so syntetickou kožušinou Fjällräven Nordic Heater, ktorá odolá veľmi chladným podmienkam. 

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Pôvodne 69,99 €

Ušetríte 5,64 € (-8 %)

64,35 €

Popis tovaru

Extrémne teplá čiapka Fjällräven Nordic Heater, ktorá odolá polárnym podmienkam a mrazivému vetru. Chlopne na uši je možné zopnúť na gombíky na temene hlavy alebo pod bradou umelohmotnou sponou, aby zostala na svojom mieste aj v silnom vetre. Vonkajšia látka je vyrobená z mäkkého, nešuchotavého impregnovaného polyesteru s nulovým obsahom fluorokarbónu. 

 

Materiál: 100% acrylic, 100% polyamid

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jarmila, 19. 1. 2017

Ak budem potrebovať v budúcnosti tovar športového sortimentu, určite si znovu vyberiem obchod sportrysy. Obchod odporúčam aj ostatným zákazníkom.

+ Našla som tu tovar, ktorý som hľadala a ktorý vyhovel mojim predstavám. Vybavovanie mojej objednávky bolo veľmi pružné. Oneskorenie dodávky spôsobila pošta, možno kvôli nepriaznivému počasiu.

- Nenašla som žiadne nedostatky a zápory.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber