Fjällräven Abisko Three Seasons atlantic blue

Obj. číslo: 2850000272

Spací vak Fjällräven Abisko Three Seasons syntetickéj výplne a technického strihu, ktorého výhodou je malá hmotnosť a poddajnosť poskytujúca maximálne pohodlie.

viac info

Pôvodne 179,99 €

Ušetríte 14,44 € (-8 %)

165,55 €

Popis tovaru

Technický syntetický spacák Fjällräven Abisko Three Seasons je využiteľný trištvrte roka s dobrým pomerom tepla, hmotnosti, rozmeru. Výplň z materiálu Supreme Microloft zabezpečuje dobrú izoláciu aj po navlhnutí. Veľmi teplý hlavový diel s tepelným golierom naplneným syntetickým materiálom, ktorého súčasťou je nastavovacia šnúrka zabraňujúca únikom tepla. Po celom obvode spacieho vaku je obojsmerný zips, pomocou ktorého môžete spacák rozopnúť napr. iba pri nohách. Vystužená lišta okolo otvoru chráni telo pred prievanom. Priestranný priestor pre nohy. Malé vnútorné vrecko na odloženie predmetov, ktoré chcete mať poruke. Očká pri priestore na nohy na zavesenie a sušenie. Súčasťou spacieho vaku je obal.

 

  • teplotný rozsah: Komfort(W): +2°C, Komfort(M): -5°C, Extrém: -20°C
  • materiál výplne: Supreme Microloft: 100% Polyester
  • hmotnosť celková/výplň: 1300 g / 880 g
  • šírka pliec: 80 cm
  • max. výška postavy: 195 cm
  • rozmer po zbalení: 21 x 41 cm
  • Mummy strih


Materiál: 20D 100% Polyester, 20D 100% Polyamide, výplň: Supreme Microloft: 100% Polyester 

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna 3-sezónny
Výplň Duté vlákno
Teplotné určenie Komfort(W): -2°C, Komfort(M): -8°C, Extrém: -25°C
Váha 1580 g

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber