Fjällräven Abisko Lightweight 1

Obj. číslo: 2853001

Fjällräven Abisko Lightweight 1 je stan určený pre 1 osobu. Stan disponuje stabilnou 1 prútovou ľahkou konštrukciou.

viac info

Pôvodne 379,99 €

Ušetríte 30,44 € (-8 %)

349,55 €

Popis tovaru

Trojsezónny stan Fjällräven Abisko Lightweight 1 pre jednu osobu s jednou tyčou, ale napriek tomu stabilnou a ľahkou konštrukciou. Jeho asymetrický profil ponúka dostatočný priestor v oblasti hlavy. Bočný vstup s predsieňou je vhodný pre uloženie vybavenia. Celta a tropiko sa stavia spoločne a rýchlo,čo odceníte hlavne v daždi a vetre. Predtvarovaná tyč sa do širokých tunelov ľahko vkladá aj vďaka nízkemu treniu, napínacie šnúry majú vtkané reflexné vlákno pre lepšiu viditeľnosť, strop tropika je vyrobený zo sieťoviny pre lepšie odvetrávanie a podporený je aj odvetrávacím otvorom na ceste, ktorý je vystužený oceľovým lankom pre jeho stály tvar. Všetky dômyselné detaily zvyšujú pohodlie, napr. šnúra na prádlo vo vnútri stanu, kapsy a úložné priestory na drobnosti, pútka pre upevnenie doplnkov.

 

- rozmery zbaleného stanu: 18 x 40cm
- rozmery rozloženého stanu: 100 x 150 x 245cm
- tyče: Alu. Ultra light 9,64mm/8,64mm
- vonkajší materiál: 30D Triple-Rip polyester obojstranne silikonizovaný
- hmotnosť: 1900g

 

"Stany zo série Abisko sú stovrené pre ozajstných dobrodruhov. Vďaka použitiu recyklovaného polyestru sa podarilo znížiť váhu, ale získať ohromnú pevnosť, navyše zosilnenú v exponovaných miestach. Tunelová konštrukcia je síce v našich končinách veľmi zriedkavá, ale ak to raz vyskúšate prídete na to, prečo sa v najextrémnejších podmienkach Škandinávie iné stany nepoužívajú. Neskutočné množstvo priestoru a asi najvyššia odolnosť voči vetru budú Vašou odpoveďou."

Parametre

Počet osôb 1
Určenie Turistický

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber