Fischer XC Touring T3 Black 2015

Obj. číslo: 2700000048

Turistická obuv Fischer XC Touring T3 pre pánov na klasický bežecký štýl lyžovania.

viac info

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 24,05 € (-30 %)

55,90 €

Popis tovaru

Pánska turistická bežecká obuv Fischer XC Touring T3 pre radosť na snehu. S maximálnou ochranou pred chladom a vlhkosťou.Športovo tvarované kopyto "Sport Fit Concept" pre športových a turistických lyžiarov so spoľahlivým držaním a stabilitou, dokonalým tlmením a priestrannosťou v prednej časti topánky. Koncepcia Boot Fit Concept so špeciálnymi kopytami je odpoveďou na najrôznejšie požiadavky a morfológiu rôznych cieľových skupín. Vnútorný anatomický tvarovaný ľahký opätok je veľmi ľahký a teplom individuálne prispôsobiteľný zabudovaná, ľahko nastaviteľná gamaša pre dodatočnú ochranu pred snehom a vlhkom prekrytie šnúrok ako dodatočná ochrana pred snehom a vlhkomšpeciálna bezchemická impregnácia vnútornej vložky Cleansport NXT chráni pred zápachom ľahký a dvojnásobne teplejší izolačný materiál Thinsulate je vodoodpudivý a odolný voči tlakom podrážka T3 pre lepší prenos síl, optimálny ohyb a komfortnú chôdzu športovo tvarované kopyto "Sport Fit Concept" pre športových a turistických lyžiarov spoľahlivé držanie a stabilita dokonalé tlmenie priestranná predná časť topánky s úzkou pätou a menej objemným priehlavkom 

 

  • systém upnutia k viazaniu: NNN

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Classic
Kompatibilita s viazanim NNN

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber