Fischer XC Comfort Pro My Style 17/18

Obj. číslo: 2700000189

Dámske bežkárske topánky Fischer XC Comfort Pro My Style na klasickú techniku, pre náročné rekreačné využitie.

viac info

Pôvodne 99,95 €

Ušetríte 8,00 € (-8 %)

91,95 €

Popis tovaru

Topánky na bežky Fischer XC Comfort Pro My Style určené na klasickú techniku vhodné do stopy i nenáročných voľných terénov. Sú odolné a pohodlné. Obsahujú Triple-F membránu ktorá zabezpečuje sucho, teplo a priedušnosť. Klasické šnúrky sú prekryté nepremokavým zvrškom so zipom, vo vrchnej časti sa nachádza pás so suchým zipom ktorý zabráni vnikaniu snehu z vrchu. Nová stabilnejšia a nekĺzavá podrážka.

 

  • Topánky sú vhodné pre viazania systémov NNN, Prolink a Turnamic
  • NEPASUJÚ do viazaní NNN BC (backcountry) !

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Classic
Kompatibilita s viazanim NNN/Prolink/Turnamic

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber