Fischer RC4 The Curv DTX + Z12 PWR

Obj. číslo: 2700000103

Lyže Fischer RC4 The Curv DTX výborne hodnotené zjazdovkové špeciálky s možnosťou voľby preferovaného štýlu jazdy. Novinka nabitá špičkovými technológiami pre pokročilých, športovo orientovaných lyžiarov. 

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 699,90 €

Ušetríte 200,00 € (-28 %)

499,90 €

Popis tovaru

Lyže Fischer RC4 The Curv DTX majú nové jadro Free milled Titanium 0,8 mm Titanal spevnenie a originálnu DIAGOTEX Carbon – Laminate štruktúru, ktorá zabezpečuje maximálnu stabilitu postavenia na hrane počas celého oblúka. Inovatívna konštrukcia špice Triangular Titanium Tip pre presné nasadenie oblúka. Rýchlosť je dosiahnutá použitím World Cup žltej sklznice. Lyže majú Race brúsenie, čo je veľmi precízne spracovanie hrán a sklznice. Lyže majú Triple radius krojenie, ktoré napomáha precíznemu vedeniu oblúka vo všetkých fázach. Výsledkom je veľmi dynamická, nekompromisne na hrane držiaca zjazdovková lyža nabitá technológiami pre náročných užívateľov. Preferovanú dĺžku oblúku si lyžiar doladí voľbou dĺžky lyže. Koncept Fischer RC4 The Curv bol ocenený ISPO Award Gold winner 2016/17.

 

  • Ski kategória – pretekárske lyže, lyže na zjazdovku s variabilným rádiusom
  • Váha : 2075g/ ½ pár/171 cm
  • Rozmery:121-72-106
  • Rádius: 16m/171cm
  • AIR Carbon s Free milled Titanium 0,8mm platňou + DIAGOTEX Carbon – Laminate štruktúru pre spevnenie jadra
  • Sandwich  Sidewall konštrukcia bočníc pre lepší prenos síl a tuhosť
  • Sintrovaná sklznica pre lepšie nasýtenie voskom a vysokú životnosť
  • Triple Radius System troch polomerov krojenia pre presnejšie vedenie v oblúkoch
  • Powerrail system uchytenia viazania
  • Fischer RC4 Z 12 viazanie s Full Diagonal špicou a Diagonal patou , FRP , ABS , Z-DIN 3,5-12

Parametre

Pohlavie Unisex
Šírka pod stredom 72 mm
Hmotnosť lyže 2075 g
Typ Race
Konštrukcia Sandwich Sidewall Construction, Powerrail system, Triple Radius System,Free Milled Titanium, Carbon - Laminat Diagotex
Jadro Woodcore (beech poplar), AIR Carbon TI 0,8
Rádius 16m / 171cm
Viazanie Áno
Lyžiarske schopnosti Expert

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber