Fischer RC Combi My Style

Obj. číslo: 2700000012

Dámske topánky na bežky Fischer RC Combi My Style pre klasickú i korčuliarskú techniku so systémom NNN.

viac info

Pôvodne 149,95 €

Ušetríte 20,05 € (-13 %)

129,90 €

Popis tovaru

Dámske topánky na bežkovanie Fischer RC Combi My Style umožňujú použitie pre oba základné štýly. Ideálna obuv pre náročnejšie rekreačne použitie, ak praktizujete bežkovanie oboma štýlmi a chce mať iba jeden kvalitný pár obuvi. Členková časť je dostatočne spevnená a vysoká na to, aby sa dalo plnohodnotne "skejtovať" pri čom podrážka je adekvátne pružná tomu, aby bolo možné bežkovať klasickou technikou. Šnurovanie je prekryté plátom so zipsom.

 

  • Systém upnutia do viazania : NNN

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Combi NNN
Kompatibilita s viazanim NNN

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber