Fischer Profoil Transalp 88 15/16

Obj. číslo: 2700000040

Nová generácia skialpinistických stúpacích pásov Fischer Profoil 88 zaručuje trvácnosť, dobrý sklz a perfektnú stúpavosť.

 

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 179,95 €

Ušetríte 14,40 € (-8 %)

165,55 €

Popis tovaru

Fischer Profoil je nová generácia skialpinistických pásov, ktorá mení princíp tradičného fungovania stúpacích pásov z mohéru alebo syntetického vlákna. Stúpacia plocha  je vyrobená z plastových mikrošupín, ktoré sú uložené po celej dĺžke pod rôznym uhlom. Profoil má veľmi dobré kĺzavé vlastnosti a drží spoľahlivo na všetkých povrchoch vrátane ľadu a prašanu. Vnútorná časť priľnie k sklznici lyže klasicky, pomocou lepidla. Ak sa pás nepoužíva, je ľahko zbaliteľný a je možné ho skladovať v priloženom obale.Pásy sú modelované pre lyže Fischer Transalp 88.

 

Parametre

Materiál Profoil

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber