Enervit G Sport 420 g pomaranč

Obj. číslo: 2563001

Enervit G Sport 420 g je iontový izotonický nápoj v prášku s príchuťou pomaranč. Vhodný pri zvýšenej záťaži a pre športovcov.

viac info

Pôvodne 10,95 €

Ušetríte 0,90 € (-8 %)

10,05 €

Popis tovaru

Iontový izotonický nápoj v prášku Enervit G Sport 420 g s príchuťou pomaranč. Vhodný pri zvýšenej záťaži a pre športovcov. Izotonický iontový instantný nápoj s komplexom sacharidov s rozdielnou dobou vstrebateľnosti, dôležitými minerálmi a obohatený vitamínmi. Dopĺňa tekutiny a straty dôležitých látok, zaženie smäd a po dlhú dobu udržuje výkon na vysokej úrovni. Enervit G je možné riediť na rôzne koncentrácie a tým prispôsobiť typu a dĺžke aktivity. Odporúčané dávkovanie: 1 odmerku (15g) rozpustiť v 250 ml vody pre izotonickej av 500 ml pre hypotonické riedenie, pite pri fyzickej záťaži.

Zloženie: fruktóza, glukóza, sacharóza, maltodextrín, chlorid sodný, citrát sodný, aspartát horčíka a draslíka, dihydrogénfosforečnan sodný, okysľujúce látka: kyselina citrónová, vitamíny: C, niacín, kyselina pantoténová, B2, B1, aróma

 

Z obsahu dózy možno pripraviť 7,5 l - 15 l chutného nápoja.

Parametre

Výrobca (Enervit)

Talianska značka Enervit patrí medzi najvýznamnejšie značky športovej výživy. Enervit založil už v roku 1954 Paole Sorbini, doktor farmácie. Enervit ponúka kompletný rad výrobkov na podporu športovej aktivity v každom kroku športovej výživy - pred športovou aktivitou na zvýšenie energie, počas športovej aktivity pred ochranou proti vyčerpaniu a po športovej aktivite na rýchlu regeneráciu. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Kristina, 10. 2. 2017

Expresne dodanie, perfektná komunikácia, ochota, zodpovedanie otázok, výborne ceny , skvelý vyber , z obchodu a celkového prístupu som nadšená . Urcite budeme nakupovať aj v buducnosti. Dakujeme

+ Dobre ceny , super vyber , expresne dodanie, tovar na sklade - nie je nutne čakať dlho.

- Žiadne

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber