Endura Wms Rapido Mitt blue

Obj. číslo: 2610005

Špičkové dámske cyklistické rukavice Endura Wms Rapido Mitt za vynikajúcu cenu.

viac info

Pôvodne 19,99 €

Ušetríte 8,09 € (-40 %)

11,90 €

Popis tovaru

Elegantné a maximálne účelné dámske cyklorukavice Endura Wms Rapido Mitt poskytujú vysoký komfort, preto sú vhodné na veľmi dlhé jazdy. V dlaňovej časti sa nachádza výdatné gelové polstrovanie pre tlmenie vibrácií od riadítok. Tieto zóny sú navyše na veľkej ploche opatrené silikónovou potlačou,  ktorá eliminuje efekt šmýkania a kĺzania dlane, takže držanie riadítok je pevné a bezpečné. Vrchná časť je z funkčného, priedušného materiálu. K zápästiu sa uchytia pomocou suchého zipsu.

 

Materiál: 46% Polyuretán, 15% Nylon, 4% Elastan
         
 

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Bez prstov

Výrobca (Endura)

Endura bola založená v roku 1992 v škótskom Edinburgu cyklistom Jimom McFarlanom po jeho návrate z pôsobenia v Sydney. Odhodlal sa vyrábať odev s vysokou funkčnosťou a dlhou životnosťou. Dnes patrí Endura najväčšou značkou na cyklistického oblečenia vo Veľkej Británii a je distribuované v Európe, Južnej Afrike, Austrálii, Kanade. Kolekcia cyklistického oblečenia Endura je zameraná na cestné cyklo oblečenie, MTB cyklo oblečenie a vychádzkové oblečenie.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Lubkle, 20. 1. 2017

v tomto obchode nakupujem, lebo mám dobré skúsenosti s kvalitou tovaru, aj odborným s prístupom zo strany personálu

+ - v tomto obchode som vždy kúpila kvalitný tovar

- - snowboardové topánky sme museli meniť, lebo nesedela veľkosť, zišla by sa podrobnejšia tabuľka veľkostí, tak ako je to pri oblečení

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber