Dynafit WS Feline Vertical fuchsia

Obj. číslo: 2230000077

Ultraľahké bežecké topánky Dynafit WS Feline Vertical pre ambicióznych bežcov, vhodné na tréningy, ale aj preteky. Boli navrhnuté špeciálne pre ženy. Sú určené na rýchle a krátke až stredne dlhé behy v nerovnom teréne so strmými stúpaniami a klesaniami po blate a skalách. 

viac info

Pôvodne 134,95 €

Ušetríte 10,80 € (-8 %)

124,15 €

Popis tovaru

Ľahkosť, trakcia a odozva. Dynafit Feline Vertica boli vyvinuté špeciálne pre náročné horské behy a Sky race preteky. Bez problémov si poradí so strmým skalným terénom, blatom, šotolinou aj sutinou. Revolučný dizajn podrážky Megagrip od Vibram® poskytuje výbornú priľnavosť aj na mokrom povrchu, garantujú schopnosť reagovať na terén a majú neprekonateľnú trakciu.

 

  • Quick Lacing - šnurovací systém, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché dotiahnutie obuvi
  • Minimal Fit: tvar pre ešte presnejšie obopnutie nohy. Garantuje plnú kontrolu a účinnosť
  • Megagrip od Vibram® - podrážka zaručuje priľnavosť v každom teréne a to aj na mokrom a vlhkom povrchu. Neprekonateľná trakcia
  • sklon: 4 mm
  • hmotnosť: 210 g

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Syntetika
Podrážka Megagrip

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Miloš, 11. 12. 2016

Doporučujem

+ Dobrý výber

- neviem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber