Dynafit Speedskin Mustagh Ata Superlight

Obj. číslo: 2233010

Stúpacie pásy Dynafit Speedskin Mustagh Ata Superlight sú priamo určené na dĺžku a geometriu lyží Dynafit Mustagh Ata Superlight. Nová technológia ich chráni proti nabaľovaniu snehu a zároveň zabezpečuje výbornú kĺzavosť.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 169,95 €

Ušetríte 13,60 € (-8 %)

156,35 €

Popis tovaru

Stúpacie pásy Dynafit Speedskin sú pásy priamo určené na dĺžky a geometrie lyží Dynafit. Tieto pásy sú od základu prepracované. Prevratnou technológiou sú chránené proti nabaľovaniu snehu a zároveň sa vyznačujú vynikajúcimi klznými vlastnosťami. Špeciálna membrána znižuje savosť pásu. Pásy sú odolné voči roztrhnutiu. Špeciálny upínací systém vynikajúco drží na lyžiach a minimalizuje naberanie snehu medzi pás a lyžu.

 

- 2 ks

- hmotnosť: 244 g / 178 cm

- geometria: 118-88-110 mm / 178 cm

 

Parametre

Materiál Mix

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Aďa, 18. 12. 2016

-

+ -

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber